
Телефон компанії +380689602351
Офіційний сайт компанії — aminajc.com.ua.
Для отримання точної ціни, наявності та швидкого надсилання — зв'яжіть із нами телефоном або оформіть замовлення через офіційний сайт компанії.
Закази приймаються тільки через офіційний сайт компанії або в телефонному режимі.
Закази, оформлені іншими способами, не обробляються.
|
Діаметр Тип крапельниці Між крапельницями Країна Виробник Водозлив крапельниці |
|
|---|---|
|
ОсобливостіПропонуємо для якісного й економного поливання рослин і сільськогосподарських культур, щілинну стрічку крапельного поливу «Sunstream», країна виробник Туреччина. Крапельна стрічка Sunstream DTS-10-2200 це гнучка трубка з товщиною стінки 0,2 мм (8 mills) і вбудованими крапельницями (емітерного типу), які розташовуються через кожні 20 см, забезпечуючи максимально сприятливі умови для вирощуваних культур. Стрічка крапельного поливання Sunstream, зроблена з високоякісної сировини з ультрафіолетовими добавками, які сприяють довгостроковій роботі стрічки крапельного поливання на відкритій місцевості, під прямим потраплянням сонячних променів. Використовуючи стрічку крапельного поливання Sunstream ви заощадите свій час, фінанси, енергоносітелі та водночас отримаєте якісне та рівномірне поливання рослин. Перший рівень захисту широкий — фільтрційний канал на вході в крапельниці запобігає проникненню зважених частинок всередину крапельниці. Другий рівень захисту — турбулентний потік, спеціальна форма каналу створює вихровий потік води та частинки води, що потрапили в крапельницю, вимиваються у разі зміни швидкості потоку води поблизу крапельниці. Крапельна стрічка є ідеальним рішенням для прикореневого зрошення та внесення всіх видів водорозчинних добрив. Застосовується для вирощування рядових культур, у ландшафтному дизайні, у теплицях для вирощування овочів і промислових культур, чудово підходить для дрібних господарських ділянок. Завдяки широкому асортименту фітингів стрічку просто монтувати в уже наявну систему поливання. Стрічка легко та швидко розстилається. Завдяки вмісту в складі стрічки ультрафіолетового фільтра знижується вплив сонячних променів, що гарантує використання стрічки 3 роки й більше. Використовуйте тільки розчинні у воді добрива. Перед завершенням зрошення промивайте трубки, щоб уникнути відкладення осаду. Максимально допустима довжина однієї гілки становить 120 метрів, витрата води з однієї крапельниці — 1,2 літра на годину, це обов'язково враховувати для правильного добору складників системи поливання крапельною стрічкою. Рівномірність зрошення 85-90%. Переваги
|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sunstream |
| Країна виробник | Туреччина |
| Діаметр шланга (") | 5/8" |
| Діаметр | 16 мм |
| Робочий тиск | 1 атм |
| Товщина стінки | 6 мм |
| Мінімальна температура води | -5 град. |
| Максимальна температура води | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Максимальна робоча температура | 76 град. |
| Стан | Новий |
| Тип | Крапельна стрічка |
| Мінімальний робочий тиск | 1 Бар |
| Максимальний робочий тиск | 2 Бар |
| Довжина бухти | 1000 м |
| Відстань між водовипусками/емітером | 20 см |
| Витрата води (м3/год) | 1.6 |
| Вид товару | Стрічка для крапельного поливу |
- Ціна: 2 200 ₴




