
Кран 16*16 мм (паковання 50 шт.) кульовий прохідний для трубки "Mavi"
640 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: MV-0116-50шт
Телефон компанії +380689602351
Офіційний сайт компанії — aminajc.com.ua.
Особливості
Вбудовується в трубки з малим діаметром і забезпечує доставку води безпосередньо в кореневу зону.
Така крапельниця чудово підходить для професійного та аматорського вирощування великої кількості рослин і розсади горщиків, а також для організації поливання в тепличних умовах.
Особливості
Кран кульовий прохідний використовується під час створення систем крапельного поливання із застосуванням сліпої трубки або багаторічної крапельної трубки з вбудованими іміттерами діаметром 16 мм. Його використання дає змогу швидко та надійно з'єднати відрізування крапельної трубки між собою та за потреби дає змогу окремо перекривати частину лінії поливу. Процес монтажу займає небагато часу та не вимагає спеціальної підготовки. Кран виготовлений із якісного ПВХ, довговічний, стійкий до впливу ультрафіолету та водорозчинних добрив. Ця продукція захищена фірмовим логотипом компанії, остерігайтеся підробок.
Переваги
- Гострі ребра з'єднання для надійного кріплення трубки;
- Виготовлено з первинного матеріалу з додавання УФ-стабілізатора;
- Легкий хід запірного механізму;
- Простота монтажа;
- Не підтікає, не вимагає додаткового ущільнення.
Коротка інструкція з монтажу проходного крана:
- Рівно обрізати кінці трубки;
- З двох сторін надіти сліпу трубку 16 мм на "ерш" на всю глибину.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Evci Plastik |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина | 120 мм |
| Діаметр шланга, що підключається | 5/8" |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Кран |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг | 0,00009 м^3 |
| Застосування | для трубки 16 мм |
| Об'ємна вага | 0,0221 кг/м^3 |
| Мах робочий тиск | 4 bar |
| Спосіб підключення | з'єднання |
| Кількість виходів | 1 |
| Кількість в упаковці | 50 шт |
| Одиниця | 1 шт |
| Вага | 0,03 кг |
- Ціна: 640 ₴/упаковка





