
Радіатор 500/100 (10 секція) алюмінієвий "Calgoni Alpa Pro Італія"
5 500 ₴/секція
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Alpa Pro 500
ЗВІНІТЬ для знижки —%
Телефон компанії +380689602351
Офіційний сайт компанії — aminajc.com.ua.
Копіюйте посилання і відкривайте через Google для перегляду повного асортименту, актуальних цін і спеціальних пропонувань. Рекомендуємо оформляти замовлення безпосередньо через сайт або в телефонному режимі — це вигідніше та зручніше. Більше моделей, реальні фото зі складу та найкращі ціни представлені на офіційному сайті aminajc.com.ua. Рекомендуємо оформляти замовлення безпосередньо через сайт або в телефонному режимі — ви отримаєте професійну консультацію, точний підбір і найкращі умови співпраці.
Італійські алюмінієві радіатори Calgoni Alpa Pro 500
Секційні алюмінієві радіатори Calgoni Alpa Pro розраховані для автономних (індивідуальних) систем опалення. Calgoni Alpa Pro поєднують у собі італійський дизайн і європейську якість.
- Відмітна особливість нової серії радіаторів Calgoni — збільшена площа знімання тепла завдяки збільшенню глибини до 96 мм.
- Габаритні розміри секції 580х80х95 мм.
- Вага секції 1,3 кг.
- Максимальний робочий тиск до 20 барів.
Calgoni Alpa Pro це:
- Досвід бренда понад 40 років.
- Італійський класичний дизайн.
- Висока тепловіддача. 10 секцій прогрівають до 15 м2.
- Відповідають європейським стандартам EN442-2 про теплову потужність
- Низька інерційність. Швидке прогрівання приміщень
- Перегрупування в будь-яку кількість.
- Надійне скручування секцій.
- Стандартне під'єднання — міжосьова відстань 500 мм — встановлюється замість старих батарей без змін розведення систем опалення.
- Під час встановлення радіаторів на автономне опалення термін експлуатації до 25 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Calgoni |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 1.5 кг |
| Випробувальний тиск | 30 бар |
| Колір | Білий |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Максимальний робочий тиск | 20 бар |
| Матеріал | Алюміній |
| Об'єм води в радіаторі | 0.3 л |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Стан | Новий |
| Теплова потужність | 210 Вт |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 59 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Підключення теплоносія | 1" |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 5 500 ₴/секція











