Характеристики:
Країна виробника: Україна
Матеріал: Високоякісний пластик.
Переваги:
- легкий монтаж
- стійкість до ультрафіолету та механічних пошкоджень
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Santehplast |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Характеристика | 3*3 |
| Тип | Фітинг стартовий для рукава Lay Flat |
| Зовнішня різь | 3"(75мм) |
| Діаметр шланга підключається | 3" |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Santehplast |
| Країна виробник | Україна |
| Зовнішня різьба | 3" |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Стартер |
| Діаметр | 75 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 75,50 ₴




