МРН ЛФТ 50мм-2*

СТАТЕР ПЛАСТОВИЙ ДЛЯ РУКАВА LAY FLAT 2" (2"Х2")
72 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1010
+380 (68) 960-23-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
Країна виробника: Україна
Матеріал: Високоякісний пластик.
Переваги:
- легкий монтаж
- стійкість до ультрафіолету та механічних пошкоджень
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Santehplast |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Характеристика | 2"х2" |
| Тип | Фітинг стартовий для рукава Lay Flat |
| Зовнішня різь | 2"(50мм) |
| Діаметр шланга підключається | 2" |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Santehplast |
| Країна виробник | Україна |
| Зовнішня різьба | 2" |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Стартер |
| Діаметр | 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 72 ₴



