СТАРТ 32мм/1дюйм

Стартер призначений для з'єднання спрей шланга з фурнітурою до ПВХ труби або кульовим краном, які мають внутрішнє 1" різьблення. Виготовлений з високоякісного і удароміцного пластику ABS.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AQUAPULSE |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр | 32 мм |
| Діаметр шланга, що підключається | 1" |
| Зовнішня різьба | 1" |
| Матеріал | Пластик |
| Розмір (") | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип | Конектор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 ₴


