
ЗВІНІТЬ для знижки —%
Телефон компанії +380689602351
Офіційний сайт компанії — aminajc.com.ua.
Копіюйте посилання і відкривайте через Google для перегляду повного асортименту, актуальних цін і спеціальних пропонувань. Рекомендуємо оформляти замовлення безпосередньо через сайт або в телефонному режимі — це вигідніше та зручніше. Більше моделей, реальні фото зі складу та найкращі ціни представлені на офіційному сайті aminajc.com.ua. Рекомендуємо оформляти замовлення безпосередньо через сайт або в телефонному режимі — ви отримаєте професійну консультацію, точний підбір і найкращі умови співпраці
СКИДКИ звони поТЕЛ-%СКИДКИ звони поТЕЛ-%СКИДКИ звони поТЕЛ-%
Біметалевий радіатор Camino 500/96
використовується для обігріву приміщень у централізованих і автономних системах опалення. Має складнішу конструкцію, порівнянню з алюмінієвими та сталевими побратими, і поєднує в собі алюмінієву оболонку зі сталевою серцевиною. Завдяки алюмінієвій оболонці радіатор виділяється. А сталева серцевина захищає пристрій від корозії, що збільшує термін використання радіатора в кілька разів.
Висока міцність
Стійкий до гідравлічних ударів. Досягається завдяки сталі, з якої виготовлена серцевина.
Стійкість до корозії
З рідиною контактує тільки сталь, що особливо важливо в центральних системах опалення.
Ефективне використання теплоносія
Алюмінієвий корпус сприяє швидкому поширенню тепла.
10 років гарантії
Найвища якість і надійність радіаторів Italclima підтверджені фірмовою десятирічною гарантією.
Якісне фарбування
Стійкість до механічних пошкоджень і довговічність покриття забезпечує використання екологічно безпечних європейських фарб і п'ять етапів фарбування.
Заводське паковання
Паковання йде по 5, 6, 7, 8, 10 і 12 секцій
Технічні характеристики радіатора:
| Модель: | Camino 500/80/96 |
| Виробник: | Italclima |
| Матеріал: | біметал (алюміній + сталь) |
| Тип: | секційний |
| Тиск робочий: | 22 атм |
| Тиск випробувальний: | 50 атм |
| Висота міжцентрова: | 500 мм |
| Діаметр вхідного отвору: | 1" |
| Висота загальна: | 570 мм |
| Глубина секции: | 96 мм |
| Ширина секции: | 80 мм |
| Вес секции: | 1.8 кг |
| Теплова потужність секції: | 1960 |
| Об'єм теплоносія: | 0,33 л |
| Країна виробництва: | Італія |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Camino |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 1.7 кг |
| Випробувальний тиск | 50 бар |
| Гарантійний термін | 240 міс |
| Колір | Білий |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Максимальна температура теплоносія | 120 град. |
| Максимальний робочий тиск | 30 бар |
| Матеріал | Біметал |
| Об'єм води в радіаторі | 0.28 л |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Стан | Новий |
| Теплова потужність | 200 Вт |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 567 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Підключення теплоносія | 1" |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 490 ₴/секція






