ЗВІНІТЬ для знижки —%
Телефон компанії +380689602351
Офіційний сайт компанії — aminajc.com.ua.
Копіюйте посилання і відкривайте через Google для перегляду повного асортименту, актуальних цін і спеціальних пропонувань. Рекомендуємо оформляти замовлення безпосередньо через сайт або в телефонному режимі — це вигідніше та зручніше. Більше моделей, реальні фото зі складу та найкращі ціни представлені на офіційному сайті aminajc.com.ua. Рекомендуємо оформляти замовлення безпосередньо через сайт або в телефонному режимі — ви отримаєте професійну консультацію, точний підбір і найкращі умови співпраці.
Опис Радіатор біметалевий Feretti 500/100
Біметалічний радіатор Feretti 500/100 призначений для опалення різних приміщень, як і в автономних системах із власною котельнею, так і в центральних системах опалення. Стабільно працює в умовах чималих перепадів температур і тиску. Теплова потужність радіатора залежить від кількості секцій, що більша секцій, то вища потужність. Під час з'єднання секцій використовуються фторопластові прокладки, здатні витримувати високі показники температур.
Ширина однієї секції — 80 мм
Радіатор складається з 10 секцій
Характеристики Радіатор біметалевий Feretti 500/100 (11687067)
-
-
Країна реєстрації бренда:
- Італія
-
-
Основні характеристики Радіатор біметалевий Feretti 500/100 (11687067)
-
Бренд:
- Інше
-
Модель:
- Feretti 500/100
-
Міжосьова відстань:
- 500 см
-
Теплова потужність:
- 105 Вт
-
Робочий тиск:
- 10 атм.
-
Об'єм води в радіаторі:
- 2 л
-
Ширина:
- 76 см
-
Довжина:
- 76 см
-
Висота:
- 50 см
-
Глибина:
- 10 см
-
Вага:
- 14.5 кг
-
Кількість секцій:
- 10
-
Тип радіатора:
- стандартний
-
-
Додаткова інформація
-
Колір виробу:
- білий
-
Тип встановлення:
-
Тип підключення:
-
Тип радіатора:
- секційний
-
Монтажний комплект:
- докуповується окремо
-
Країна-виробник:
- Італія
-
Гарантія:
- 12 мес.
-
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feretti |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 1.3 кг |
| Випробувальний тиск | 50 бар |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Колір | Білий |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Максимальна температура теплоносія | 120 град. |
| Максимальний робочий тиск | 30 бар |
| Матеріал | Біметал |
| Об'єм води в радіаторі | 0.28 л |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Стан | Новий |
| Теплова потужність | 190 Вт |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 562 мм |
| Глибина | 96 мм |
| Підключення теплоносія | 1" |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 420 ₴/секція




