
Набір для під'єднання радіатора Radiatori Italy 1/2, Італія
190 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Rad Italy 1/2
+380 (68) 960-23-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір футорок для під'єднання радіаторів опалення розміром 3/4' від компанії Radiatori Italy (Італія) вирізняються якістю й надійністю.
Оскільки практично всі радіатори мають діаметр нарізного з'єднання 1" (або 25 мм), то для під'єднання його до опалювальної системи необхідний набір для під'єднання радіаторів. Набір являє собою перехід на 1/2" (15 мм) із силіконовим ущільнювачем високої якості.
До набору для під'єднання радіатора входять:
- Перехід 1" на 1/2" в - 4 шт.
- Заглушка 1/2" — 1 шт.
- Кран "Маївського" для спускання повітря — 1 шт.
У нас ви можете купити набори для під'єднання радіаторів із переходами 1/2" і 3/4".
Основні технічні характеристики:
| Модель: | Набір 1/2 |
| Діаметр нарізного з'єднання: | 1" * 1/2" |
| Матеріал виробу: | Латунь |
| Виробник | Radiatori Italy |
| Країна | Італія |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radiatori 2000 |
| Країна виробник | Італія |
| Вихідний діаметр | 1/2" |
| Вхідний діаметр | 1" |
| Діаметр різьблення | 1"Н |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | Комплект для підключення радіатора |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190 ₴


