
Радіатор 500/96 мм (10 секцій) алюмінієвий преміумклас "Lemberg Польща"
4 300 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Lemberg500-96-10
ЗВІНІТЬ для знижки —%
Телефон компанії +380689602351
Офіційний сайт компанії — aminajc.com.ua.
Копіюйте посилання і відкривайте через Google для перегляду повного асортименту, актуальних цін і спеціальних пропонувань. Рекомендуємо оформляти замовлення безпосередньо через сайт або в телефонному режимі — це вигідніше та зручніше. Більше моделей, реальні фото зі складу та найкращі ціни представлені на офіційному сайті aminajc.com.ua. Рекомендуємо оформляти замовлення безпосередньо через сайт або в телефонному режимі — ви отримаєте професійну консультацію, точний підбір і найкращі умови співпраці.
Теплострой і aminajc.com.uaДорогі покупці;Просім вас будь ласка. Перш ніж купувати товар.Подзвіньте телефоном і дізнайтеся про товар у наявності чи ні,особливо за пром і олами оплаті. Це відбивається на вас і на нас. 0689602351 Артур
Ми сильно завантажені завжди не встигаємо ставити в наявності чи ні.
Завдяки за розуміння з повагою Всесвіт-все для дому
.Адрес;
Г. Харків Тц. Барабашова -Хоз. ряди
Вул. Раївська 14-колишня Олени Стасовий 14 Магазин склад і Всесвітить усе для дому
Алюмінієвий радіатор Lemberg — це продукт польської фірми Marek, що виготовляє опалювальне обладнання. Виробництво проходить у три етапи: перший — виплетення секції під високим тиском, з подальшим обробленням антикорозійною речовиною, другий — фарбування через занурення в фарбу та нанесення порошкового покриття RAL 9010, третій — випалювання у спеціальний камері з підвищеною температурою. Кожна секція піддається гідравлічному випробуванню (опресування) під час тиску на 25 атмосфер, що робить їх ідеальними для систем автономного опалення, а також центрального, де тиск теплоносія не перевищує 16 атмосфер. Зовні радіатор має класичний зовнішній вигляд, що дає змогу встановлювати його в будь-який тип інтер'єру.
Переваги:
- матриця, створена з урахуванням максимальної теплової технології ефективності;
- якість і незмінні характеристики кожної окремої секції;
- висока теплопровідність алюмінієвого сплаву, з якого виготовлений радіатор;
- велика кількість конвекційних ребер, що утворюють велику площу теплообміну;
- тиск на розрив - 42 атмосфери.
Технічні характеристики радіатора:
| Модель | Lemberg 500/96 |
| Тип | секційний алюмінієвий радіатор опалення |
| Матеріал | алюмінієвий сплав |
| Потужність секції | 190 Вт (за t = 70 °C) |
| Потужність секції | 150 Вт (за t = 50 °C) |
| Міжосьова відстань секції | 500 мм |
| Висота секції | 565 мм |
| Глибина секції | 96 мм |
| Ширина секції | 80 мм |
| Об'єм секції | 0,38 літра |
| Максимальний робочий тиск, бар | 16 |
| Маса секції | 1,25 кг |
| Виробник | Marek — Польща |
З заводу радіатори комплектуються по 10 секцій, ми ж пропонуємо Вам якісну, індивідуальну покрівку секцій у потрібній Вам кількості, під певну квадратуру приміщення.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marek |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1.2 кг |
| Випробувальний тиск | 30 бар |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Максимальна температура теплоносія | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 16 бар |
| Матеріал | Алюміній |
| Об'єм води в радіаторі | 0.32 л |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Стан | Новий |
| Теплова потужність | 200 Вт |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 572 мм |
| Глибина | 96 мм |
| Підключення теплоносія | 1" |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 4 300 ₴




