
ДЗВОНІТЬ для знижки —%
Телефон компанії +380689602351
Офіційний сайт компанії — aminajc.com.ua.
Копіюйте посилання і відкривайте через Google для перегляду повного асортименту, актуальних цін і спеціальних пропонувань. Рекомендуємо оформляти замовлення безпосередньо через сайт або в телефонному режимі — це вигідніше та зручніше. Більше моделей, реальні фото зі складу та найкращі ціни представлені на офіційному сайті aminajc.com.ua. Рекомендуємо оформляти замовлення безпосередньо через сайт або в телефонному режимі — ви отримаєте професійну консультацію, точний підбір і найкращі умови співпраці.
Алюмінієвий радіатор Krakow виробляється в Польщі р. Краків.
на сьогодні один із найкращих радіаторів у недорогої категорії ціни. Krakow — це секційні збірний радіатор з алюмінієвого сплаву, з паранітовими прокладками. Радіатори характеризуються підвищеною тепловіддачею й економністю роботи. Для кращої конвекції тепла радіатор обладнаний двома пелюстками та поздовжніми ребрами конвекції вздовж кожної секції. Цей радіатор знайшов широке застосування в індивідуальних (автонних) системах опалення з робочим тиском до 16 барів
Радіатори Krakow складаються з:
литих алюмінієвих секцій, виготовлених із високоякісного алюмінієвого сплаву за технологією лиття під тиском і зібраних на сталевих ніпелях, що мають спеціальне покриття внутрішньої поверхні. Кінцевим етапом оброблення є нанесення двошарового лакофарбового покриття на базі епоксидних порошків методом «анафорезу», що істотно підвищує міцність покриття, з подальшою полімеризацією в печі за температури 200oС. Радіатор перед тим, як потрапити до кінцевого споживача, проходить процес шліфування поверхні, нарізання різі для подальшого скручування секцій між собою, випробування готового виробу під час тиску понад 24 Атм.
Технічні характеристики радіатора:
| Модель | Krakow 500/96 |
| Тип | секційний алюмінієвий радіатор опалення |
| Матеріал | алюмінієвий сплав |
| Потужність секції | 140 Вт (за t = 70 °C) |
| Потужність секції | 110 Вт (за t = 50 °C) |
| Міжосьова відстань секції | 500 мм |
| Висота секції | 582 мм |
| Глибина секції | 96 мм |
| Ширина секції | 78 мм |
| Об'єм секції | 0,28 літра |
| Максимальний робочий тиск, бар | 10 |
| Маса секції | 0,82 кг |
| Виробник | Krakow — Польща |
З заводу радіатори комплектуються по 10 секцій, ми ж пропонуємо Вам якісну, індивідуальну покрівку секцій у потрібній Вам кількості, під певну квадратуру приміщення.
| Міжосьове розтоп'яніння | 500 мм |
| Глибина секції | 96 мм |
| Країна бренда | Польща |
| Призначення встановлення | Дім, приватний, будинок, кухня, квартира |
| Виробник | Krakow |
| Спосіб під'єднання | бічне |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Krakow |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1.1 кг |
| Випробувальний тиск | 24 бар |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Максимальна температура теплоносія | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 16 бар |
| Матеріал | Алюміній |
| Об'єм води в радіаторі | 0.32 л |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Стан | Новий |
| Теплова потужність | 200 Вт |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 57 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Підключення теплоносія | 1" |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 3 560 ₴






