
ЗВІНІТЬ для знижки —%
Телефон компанії +380689602351
Офіційний сайт компанії — aminajc.com.ua.
Копіюйте посилання і відкривайте через Google для перегляду повного асортименту, актуальних цін і спеціальних пропонувань. Рекомендуємо оформляти замовлення безпосередньо через сайт або в телефонному режимі — це вигідніше та зручніше. Більше моделей, реальні фото зі складу та найкращі ціни представлені на офіційному сайті aminajc.com.ua. Рекомендуємо оформляти замовлення безпосередньо через сайт або в телефонному режимі — ви отримаєте професійну консультацію, точний підбір і найкращі умови співпраці.
КРАТНО 10 СЕКЦІЯМ
ПЕРЕКРУТИТ ЯК ВАМ НАДОВАМО МОЖИМ, НО ВАШ ЗАКАЗКА ДОВЖЕН БУТИ КРАТЕН
Біметалеві радіатори KOER ULTRA BLACK 500/100, виробництва Чехія.
Завжди на складі радіатори торгової марки "KOER"
Найнижніші ціни в Україні!!
Доставка до будь-якого регіону України службами доставки: Нова пошта, Делівері.
Ми відправляємо на день замовлення без жодних попереджень!
Новинка від компанії KOER біметалевий радіатор KOER-100 Bimetal-500 ULTRA виробництва Чехія. У чому ж відмінність від попередньої моделі EXTREME? Тепер радіатор став з повноцінною глибиною 100 мм і заввишки 570 мм, завдяки цьому збільшилася його теплова потужність. Збільшився вага радіатора та його міцність, максимальний руйнівний тиск 55 барів. Також використовується поліпшений склад фарби, що в сукупності збільшує термін експлуатації радіатора.
KOER розроблений і повністю адаптований для експлуатації в умовах України. Радіатори KOER мають елегантний і стильний зовнішній дизайн. Секція радіатора KOER складається з вертикального та горизонтального металевого колектора, корпус якого вилитий з алюмінію, завдяки чому неабияк поліпшена теплопровідність і алюміній не контактує з теплоносіям.
Біметалеві радіатори KOER призначені для опалення різних за призначенням приміщень із різною поверхністю, можуть використовуватися в автономних системах із власними кальними, і в системах центрального опалення, завдяки здатності витримувати показники робочого високого тиску 50 атм.
KOER здатний стабільно працювати в умовах чималих перепадів температур і тиску. Теплова потужність радіатора KOER залежить від кількості секцій, що більше секцій, то вища потужність. Під час з'єднання секцій використовуються фторопластові прокладки, які витримують високі значення температур.
Технічні характеристики радіатора.
Модель - 100Bi-500 ULTRA BLACK
Тип — секційний біметалевий радіатор опалення
Матеріал — сталь, алюмінієвий сплав
Потужність секції — 195 Вт (у разі Δt=70 °C)
Міжосьова відстань секції — 500 мм
Висота секції — 570 мм
Глибина секції — 100 мм
Ширина секції — 80 мм
Об'єм секції — 0,33 літра
Маса секції — 1,2 кг
Виробник — KOER — Чехія
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koer |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 1.74 кг |
| Випробувальний тиск | 50 бар |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Колір | Чорний |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Максимальна температура теплоносія | 120 град. |
| Максимальний робочий тиск | 35 бар |
| Матеріал | Біметал |
| Об'єм води в радіаторі | 0.33 л |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Стан | Новий |
| Теплова потужність | 195 Вт |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 572 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Підключення теплоносія | 1" |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 550 ₴/секція






