ЗВІНІТЬ для знижки —%
Телефон компанії +380689602351
Офіційний сайт компанії — aminajc.com.ua.
Копіюйте посилання і відкривайте через Google для перегляду повного асортименту, актуальних цін і спеціальних пропонувань. Рекомендуємо оформляти замовлення безпосередньо через сайт або в телефонному режимі — це вигідніше та зручніше. Більше моделей, реальні фото зі складу та найкращі ціни представлені на офіційному сайті aminajc.com.ua. Рекомендуємо оформляти замовлення безпосередньо через сайт або в телефонному режимі — ви отримаєте професійну консультацію, точний підбір і найкращі умови співпраці.
Алюмінієві радіатори Integral можуть встановлюватися в системах автономного та центрального опалення. Радіатори Integral призначені для встановлення у висотних будинках, житлових, громадських і промислових будівлях. Радіатори польського виробника Integral характеризуються підвищеною тепловіддачею й економічністю роботи. Для кращої конвекції тепла радіатор обладнаний двома пелюстками та поздовжніми ребрами конвекції вздовж кожної секції. Робочий тиск 10 барів.
Основною перевагою алюмінієвих радіаторів Integral є нанесення двошарового лакофарбового покриття на базі епоксидних порошків методом «анафорезу», що істотно підвищує міцність покриття, з подальшою полімеризацією в печі під час печі температури 200 °C. Радіатор перед тим, як потрапити до кінцевого споживача, проходить процес шліфування поверхні, нарізання різі для подальшої скручування секцій між собою.
Переваги алюмінієвого радіатора Integral:
- сучасний дизайн
- мала вага
- компактні розміри
- фарбуються якісними високотемпературними емалями
- не вимагають регулярного оновлення фарбувального шару.
Алюмінієвий радіатор Integral складається із суцільнолитих секцій. Виготовляються секції методом лиття під тиском зі сплавів алюмінію. Алюмінієва секція має два горизонтальні колектори, з'єднаних вертикальним каналом. Передня панель секції випромінює тепло, для підвищення тепловіддання секція алюмінієвого радіатора має вертикальні пластини, які утворюють канали для нагрівання повітря. З тильного боку радіатора зроблені вирізи, які спрощують монтаж і покращують конвекцію.
Технічні характеристики алюмінієвого радіатора Інтеграл:
Модель — Integral 500/100
Матеріал — алюмінієвий сплав
Різновид — секційний
Клас — водяний
Колір білий
Форма — прямокутна
Діаметр приєднання — 1 дюйм
Максимальний робочий тиск теплоносія — 10 барів
Випробувальний тиск теплоносія — 24 бари
Максимальна температура теплоносія — 110 °C
Потужність за Δt=50 °C - 120 Вт
Потужність за Δt=70 °C - 160 Вт
Місткість секції — 0,32 літра
Вага секції радіатора — 1,2 кг
Міжосьова відстань труб — 500 мм
Висота секції радіатора — 582 мм
Ширина секції радіатора — 78 мм
Глибина секції радіатора — 96 мм
Виробник — Польща — збірка — Китай
Ціна за 1 секцію
Гарантія — 10 років

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Integral |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1.02 кг |
| Випробувальний тиск | 24 бар |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Максимальна температура теплоносія | 120 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Матеріал | Алюміній |
| Об'єм води в радіаторі | 0.32 л |
| Спосіб підключення | Діагональне |
| Стан | Новий |
| Теплова потужність | 200 Вт |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 582 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Підключення теплоносія | 1" |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 365 ₴/секція







