ЗВІНІТЬ для знижки —%
Телефон компанії +380689602351
Офіційний сайт компанії — aminajc.com.ua.
Копіюйте посилання і відкривайте через Google для перегляду повного асортименту, актуальних цін і спеціальних пропонувань. Рекомендуємо оформляти замовлення безпосередньо через сайт або в телефонному режимі — це вигідніше та зручніше. Більше моделей, реальні фото зі складу та найкращі ціни представлені на офіційному сайті aminajc.com.ua. Рекомендуємо оформляти замовлення безпосередньо через сайт або в телефонному режимі — ви отримаєте професійну консультацію, точний підбір і найкращі умови співпраці.
Біметалевий радіатор Djoul Bi-metal 500/100
Радіатори біметалеві DJOUL Bi-metal 500/100
Конструкція радіатора складається зі сплаву двох металів — сталі (внутрішній шар контактувальний з теплоносіям) й алюмінію (зовнішній шар, що не контактує з робочим середовищем). Підходять для будь-яких систем опалення.
Спеціальна форма верхніх пелюсток забезпечує правильну конвекцію. Біметалеві радіатори DJOUL здатні витримувати високий тиск і гідроудари до 60 барів.

Технічні особливості:
- Рекомендована система опалення: ЦО та закриті системи
- Тепловіддача 1 секції: 200 ватів за ≥t 70 °C
- Міжосьова відстань: 500 мм
- Максимальний робочий тиск: 35 барів
- Середня вага секції: 1,41 кг
- Об'єм води в секції: 0,28 л
- Розміри: 570 х 77 х 96 мм
- Покриття: порошкове електростатичне фарбування
- Максимальна температура теплоносія: 110 °C
- Гарантія виробника: 10 років
- Оптимальний термін експлуатації: 20 років
Відвантажуються по 10 секцій попередньо зібраними та випробуваними на заводі.
До комплекту постачання не входять і замовляються окремо:
- Комплект приєднань (футорок)
- Монтажні стінові кронштейни
- Термостатична вставка
- Радіаторні крани
- Термоголівка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DJOUL |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 1.4 кг |
| Випробувальний тиск | 50 бар |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Максимальна температура теплоносія | 120 град. |
| Максимальний робочий тиск | 35 бар |
| Матеріал | Біметал |
| Об'єм води в радіаторі | 0.28 л |
| Спосіб підключення | Діагональне |
| Стан | Новий |
| Теплова потужність | 200 Вт |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 56 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Підключення теплоносія | 1" |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 385 ₴/секція




