ЗВІНІТЬ для знижки —%
Телефон компанії +380689602351
Офіційний сайт компанії — aminajc.com.ua.
Копіюйте посилання і відкривайте через Google для перегляду повного асортименту, актуальних цін і спеціальних пропонувань. Рекомендуємо оформляти замовлення безпосередньо через сайт або в телефонному режимі — це вигідніше та зручніше. Більше моделей, реальні фото зі складу та найкращі ціни представлені на офіційному сайті aminajc.com.ua. Рекомендуємо оформляти замовлення безпосередньо через сайт або в телефонному режимі — ви отримаєте професійну консультацію, точний підбір і найкращі умови співпраці.
Біметалевий радіатор PASCAL 500/80сучасний опалювальний прилад призначений для автономних і центральних систем опалення (робочий тиск до 24 барів).
Секція біметалевого радіатора PASCAL 500/80 складається зі сталевого осердя, який зверху заливається алюмінієм під високим тиском. Сталь всередині радіатора гарантує високу міцність і нейтральність до корозійних процесів (контакт з алюмінієм немає). Для збирання секцій в єдиний радіатор використовуються сталеві ніпелі та спеціальні прокладки, які забезпечують надійну герметичність під час експлуатації з різними теплоносіями.
Особливості біметалевого радіатора ПАСКАЛЬ 500/80:
- Висока тепловіддача секції (до 165 Вт);
- Сучасний дизайн;
- Низька теплова інерційність;
- Стійке фарбування у два етапи;
- Можливість встановлення термостатичного клапана;
- Зменшений обсяг теплоносія всередині радіатора.
Технічні характеристики біметалевого радіатора PASCAL 500/96:
| Міжосьова відстань | 500 мм |
| Висота секції | 555 мм |
| Ширина секції | 80 мм |
| Глибина секції | 80 мм |
| Об'єм теплоносія в секції | 0,30 літра |
| Тепловидатність секції до | 180 Вт |
| Вага | 1,2 кг |
| Випробувальний тиск | 60 атм |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 10 років |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PASCAL |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1.1 кг |
| Випробувальний тиск | 50 бар |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Максимальний робочий тиск | 30 бар |
| Матеріал | Біметал |
| Об'єм води в радіаторі | 0.3 л |
| Спосіб підключення | Діагональне |
| Стан | Новий |
| Теплова потужність | 165 Вт |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 55 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Підключення теплоносія | 1" |
| Ширина | 76 мм |
- Ціна: 380 ₴/секція



