ЗВІНІТЬ для знижки —%
Телефон компанії +380689602351
Офіційний сайт компанії — aminajc.com.ua.
Копіюйте посилання і відкривайте через Google для перегляду повного асортименту, актуальних цін і спеціальних пропонувань. Рекомендуємо оформляти замовлення безпосередньо через сайт або в телефонному режимі — це вигідніше та зручніше. Більше моделей, реальні фото зі складу та найкращі ціни представлені на офіційному сайті aminajc.com.ua. Рекомендуємо оформляти замовлення безпосередньо через сайт або в телефонному режимі — ви отримаєте професійну консультацію, точний підбір і найкращі умови співпраці.
Опис:
Біметалевий радіатор HERTZ 500*80 — це радіатор економкласу. Біметалевий радіатор HERTZ розроблений для експлуатації та повного адаптування в умовах України. Біметалевий радіатор HERTZ мають елегантний і стильний зовнішній дизайн. Секція біметалічний радіатор HERTZ складається з вертикального та горизонтального металевого колектора (повний біметал), корпус якого облитий алюмінієм, завдяки чому неабияк поліпшена теплопровідність і алюміній не контактує з теплоносіям. Біметалевий радіатор HERTZ призначені для опалення різних за призначенням приміщень із різною поверхонь, можуть використовуватися в автономних системах із власними коальними, і в системах центрального опалення, завдяки здатності витримувати показники робочого високого тиску 20 атм.
Біметалевий радіатор HERTZ здатний стабільно працювати в умовах чималих перепадів температур і тиску. Теплова потужність Біметалевий радіатор HERTZ залежить від кількості секцій, що більше секцій, то вища потужність. Під час з'єднання секцій використовуються фторопластові прокладки, які витримують високі значення температур. Біметалевий радіатор HERTZ не мають особливих вимог до хімічного складу теплоносія та показника PH, тому можуть застосовуватися в будь-яких системах опалення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hertz |
| Країна виробник | Польща |
| Теплова потужність | 170.0 (Вт) |
| Максимальна температура теплоносія | 120.0 (град.) |
| Максимальний робочий тиск | 35.0 (бар) |
| Опресувальний тиск | 50.0 (бар) |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Матеріал радіатора | Сталь — алюміній |
| Кількість секцій | 10 |
| Об'єм води в радіаторі | 2.5 (л) |
| Тепловіддача Δt = 70 °C | 170.0 (Вт) |
| Колір | Білий |
| Вага | 1.67 (кг) |
| Гарантійний термін | 120 (міс) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 563.0 (мм) |
| Ширина | 80.0 (мм) |
| Глибина | 80.0 (мм) |
| Міжосьова відстань | 500.0 (мм) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hertz |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1.67 кг |
| Випробувальний тиск | 50 бар |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Максимальна температура теплоносія | 120 град. |
| Максимальний робочий тиск | 35 бар |
| Матеріал | Біметал |
| Об'єм води в радіаторі | 2.5 л |
| Спосіб підключення | Діагональне |
| Стан | Новий |
| Теплова потужність | 170 Вт |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 560 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Підключення теплоносія | 1" |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 378 ₴/секція






