
ЗВІНІТЬ для знижки —%
Телефон компанії +380689602351
Офіційний сайт компанії — aminajc.com.ua.
Копіюйте посилання і відкривайте через Google для перегляду повного асортименту, актуальних цін і спеціальних пропонувань. Рекомендуємо оформляти замовлення безпосередньо через сайт або в телефонному режимі — це вигідніше та зручніше. Більше моделей, реальні фото зі складу та найкращі ціни представлені на офіційному сайті aminajc.com.ua. Рекомендуємо оформляти замовлення безпосередньо через сайт або в телефонному режимі — ви отримаєте професійну консультацію, точний підбір і найкращі умови співпраці.
Алюмінієві радіатори призначені для встановлення в системи водяного опалення житлових, громадських і промислових будівель. Сучасний зовнішній вигляд радіаторів дає змогу встановлювати опалювальні прилади в приміщеннях із підвищеними вимогами щодо комфортності. Алюмінієві радіатори виготовлені з матеріалу, що має підвищену теплопровідність, але одночасно висуває підвищені вимоги до хімічного складу теплоносія. Литі алюмінієві секційні радіатори з розвиненим поздовжнім оребренням колонок.
Гарантійний термін, міс
12
Стан
Нове
Конструкція радіатора
Секційна
Висота, мм
575
Максимальна температура теплоносія, град.
170
Глибина, мм
80
Кронштейн
немає
Термоголівка
немає
Кран радіаторний кутовий
немає
Об'єм води в радіаторі, л
0.39
Тепловіддача Δt = 70 °C, Вт
190
Міжосьова відстань, мм
500
Максимальне значення pH
8.5
Колір
Білий
Спосіб під'єднання
Бічне
Максимальний робочий тиск, бар
16
Вага, кг
1.4
Заглушка
немає
Кран Мавського
немає
Кран радіаторний прямий
немає
Теплова потужність, Вт
196
Кількість секцій
10
Тип радіатора
Литий
Опресувальний тиск, бар
20
Мінімальне значення pH
6.5
Ширина, мм
80

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Esperado |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага | 1.4 кг |
| Випробувальний тиск | 50 бар |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Максимальна температура теплоносія | 120 град. |
| Максимальний робочий тиск | 16 бар |
| Матеріал | Алюміній |
| Об'єм води в радіаторі | 0.39 л |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Стан | Новий |
| Теплова потужність | 190 Вт |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 575 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Підключення теплоносія | 1" |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 480 ₴/секція


