
Радіатор 500/96 алюмінієвий для опалення преміумклас "SanTehRai"
600 ₴/секція
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SanTehRai 500/96
Телефон компанії +380689602351
Офіційний сайт компанії — aminajc.com.ua.
Копіюйте посилання і відкривайте через Google для перегляду повного асортименту, актуальних цін і спеціальних пропонувань. Рекомендуємо оформляти замовлення безпосередньо через сайт або в телефонному режимі — це вигідніше та зручніше. Більше моделей, реальні фото зі складу та найкращі ціни представлені на офіційному сайті aminajc.com.ua. Рекомендуємо оформляти замовлення безпосередньо через сайт або в телефонному режимі — ви отримаєте професійну консультацію, точний підбір і найкращі умови співпраці.
Алюмінієвий радіатор SanTehRai 500/96
Алюмінієві радіатори СанТехРай (STR) вирізняються високою надійністю і чудовим тепловідданням.
Алюмінієвий радіатор SanTexRai забезпечують 15-річну заводську гарантію.
Технічні характеристики алюмінієвого радіатора СанТехРай:
- Тип радіатора: секційний.
- Матеріал виготовлення: алюміній.
- Тепловіддача 170 Вт/секція.
- Робочий тиск 16 атм.
- Тиск випробування 24 атм.
- Тиск на розрив 50 атм.
- Вага однієї секції 1 кг
- Місткість секції 0.33 літра.
- Габарити однієї секції ВхШхГ 552х80х96 мм
- Міжосьова відстань 500 мм
- Колір радіатора білий RAL 9016
- Висока теплопровідність і тепловіддання алюмінієвих радіаторів.
- Легкість конструкції алюмінієвого радіатора неабияк спрощує монтаж і встановлення радіатора.
- Доступніша ціна на алюмінієві радіатори також сприяє популярності цього різновиду опалювальних батарей.
- Радіатори СанТехРай із глибиною 96 мм мають велику площу теплового знімання.
- Невеликий вміст води в радіаторі також збільшує швидкість протоку та нагрівання батареї.
- Посилений внутрішній канал, ширина 24 мм
- Чудовий зовнішній вигляд радіатора, екологічно чиста, багатоетапна технологія фарбування.
- Найкраще поєднання потужності та ціни на якісний радіатор
- Заводська перевірка якості.
- Термін експлуатації радіатора 50 років, заводська гарантія 15 років.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mirado |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1.3 кг |
| Випробувальний тиск | 30 бар |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Максимальна температура теплоносія | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 16 бар |
| Матеріал | Алюміній |
| Об'єм води в радіаторі | 0.32 л |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Стан | Новий |
| Теплова потужність | 205 Вт |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 578 мм |
| Глибина | 96 мм |
| Підключення теплоносія | 1" |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 600 ₴/секція








