ЗВІНІТЬ для знижки —%
Телефон компанії +380689602351
Офіційний сайт компанії — aminajc.com.ua.
Копіюйте посилання і відкривайте через Google для перегляду повного асортименту, актуальних цін і спеціальних пропонувань. Рекомендуємо оформляти замовлення безпосередньо через сайт або в телефонному режимі — це вигідніше та зручніше. Більше моделей, реальні фото зі складу та найкращі ціни представлені на офіційному сайті aminajc.com.ua. Рекомендуємо оформляти замовлення безпосередньо через сайт або в телефонному режимі — ви отримаєте професійну консультацію, точний підбір і найкращі умови співпраці.
Основні характеристики радіатора
- Тип Біметалевий (секційний)
- Тип радіатора (глибина) 96 мм
- Матеріал Сталь + алюмінієвий сплав
- Міжосьова відстань 500 мм
- Відпарювальна площа 18 кв.м.
- Тепловіддача 180 Вт
- Мах. робоча t (°С) 110°С
- Робочий тиск 30 атм
- Висота секції 565 мм
- Ширина 80 мм
- Вага 1,5 кг
- Об'єм води в секції 0,3 л
- Країна виробника Хорватія
Технічні характеристики радіатора:
| Модель | Atlant 500/96 |
| Тип | секційний біметалевий радіатор опалення |
| Матеріал | алюміній, сталь |
| Потужність секції | 190 Вт (за t = 70 °C) |
| Потужність секції | 150 Вт (за t = 50 °C) |
| Міжосьова відстань секції | 500 мм |
| Висота секції | 565 мм |
| Глибина секції | 96 мм |
| Ширина секції | 80 мм |
| Об'єм секції | 0,3 літра |
| Максимальний робочий тиск, бар | 30 |
| Маса секції | 1.5 кг |
| Виробник | Atlant — Хорватія
З заводу радіатори комплектуються по 10 секцій, ми ж пропонуємо Вам якісну, індивідуальну покрівку секцій у потрібній Вам кількості, під певну квадратуру приміщення.
Біметалевий Atlant Eco — радіатор, вертикальний і горизонтальний колектори якого виготовлені з високоякісної сталі. Завдяки повній біметалевій конструкції в радіаторах Atlant Eco унеможливлюється контакт теплоносія з алюмінієм, що є гарантією надійної експлуатації та тривалого терміну експлуатації. Дизайн радіатора зі збільшеною поверхнею тепловіддання забезпечує високу теплову потужність за порівняно невеликої ваги. Антикорозійне покриття, а також двоетапне забарвлення анафорезом і електростатичним методом надає ідеального зовнішнього вигляду. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Атлант |
| Країна виробник | Хорватія |
| Випробувальний тиск | 50 бар |
| Колір | Білий |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Максимальний робочий тиск | 30 бар |
| Матеріал | Біметал |
| Спосіб підключення | Діагональне |
| Стан | Новий |
- Ціна: 350 ₴/секція






