Корея 32мм-100метров

Лента «Туман» (Golden Spray) ⌀ 32 (100 м.)
700 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: UP 1
+380 (68) 960-23-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фасування 1шт.
ОПИС:
Стрічка "Туман" (GOLDEN SPAY) 32
Спрей шланг "GOLDEN SPAY" являє собою тонкостінну поліетиленову трубу з відвірами малого діаметру. Цей шланг призначений для зрошення методом поверхневого розбризкування.
- Діаметр 32 мм
- Довжина бухти 100 м
- Стійкість до ультрафіолету — так
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SLD |
| Країна виробник | Україна |
| Вид товару | Стрічка туман |
| Довжина | 100 м |
| Довжина бухти | 100 м |
| Діаметр | 32 мм |
| Колір | Чорний |
| Максимальний робочий тиск | 1.4 Бар |
| Мінімальний робочий тиск | 0.4 Бар |
| Робочий тиск | 1.4 атм |
| Стан | Новий |
| Тип | Крапельна стрічка |
| Товщина стінки | 0.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр шланга підключається | 1/2" |
| Зовнішня різь | 1/2" |
| Розмір (") | 1/2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴/упаковка



