Туман 25мм 100метров

Лента «Туман» (Golden Spray) ⌀ 25 (100 м.)
560 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: UP 1шт ТМ-ГС
+380 (68) 960-23-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фасування 1шт.
ОПИС:
Стрічка «Туман» (Golden Spray) ⌀ 25 (100 м.)
- Діаметр — 25 мм
- Розмір бухти 100 м
- Країна виробництва Корея
- Тип Стрічка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SLD |
| Країна виробник | Україна |
| Вид товару | Стрічка туман |
| Довжина | 100 м |
| Довжина бухти | 100 м |
| Діаметр | 25 мм |
| Колір | Чорний |
| Максимальний робочий тиск | 1.7 Бар |
| Матеріал шланга | ПВХ |
| Мінімальний робочий тиск | 0.7 Бар |
| Робочий тиск | 1.5 атм |
| Стан | Новий |
| Тип | Крапельна стрічка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр шланга підключається | 1/2" |
| Зовнішня різь | 1/2" |
| Розмір (") | 1/2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 560 ₴/упаковка


