Фасування50шт.
ОПИС:
Кут для крапельної трубки призначений для з'єднання крапельної сліпої або трубки зі вбудованими евіттерами під кутом 90°. Особливість усіх трубок 16 мм є, що в разі вигинання на 90° вона переламується, таким чином перешкоджає вільному ходу води. Тому ця деталь дає змогу з'єднати трубки так, що вода безперешкодно надходить у заданому напрямку.
Характеристики
• Тип фітингу — Кут
• Розміри монтажу - DN16
• Матеріал - високоякісний пластик.
• Країна - Україна
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SLD |
| Країна виробник | Україна |
| Аквастоп | Ні |
| Діаметр | 16 мм |
| Діаметр шланга, що підключається | 1/2" |
| Зовнішня різьба | 1/2" |
| Матеріал | Пластик |
| Розмір (") | 1/2 |
| Стан | Новий |
| Тип | Фітинг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Жовтогарячий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 197 ₴/упаковка



