Фасування50шт.
ОПИС:
Заглушка дає змогу перекрити потік води на завершальній частині крапельної трубки сліпою або з евітером. Елемент легко монтується, не вимагаючи додаткових інструментів. Завдяки ребристій поверхні забезпечує герметичність і зменшує втрати внутрішнього тиску.
- Виробник: Україна
- Модель: 16" заглушка для трубки
- Наявність: Є в наявності
- Виробник: Україна
- Фурнітура: Фурнітура
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SLD |
| Країна виробник | Україна |
| Аквастоп | Ні |
| Діаметр | 16 мм |
| Діаметр шланга, що підключається | 1/2" |
| Зовнішня різьба | 1/2" |
| Матеріал | Пластик |
| Розмір (") | 1/2 |
| Стан | Новий |
| Тип | Заглушка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Жовтогарячий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴/упаковка



