
Стрічка 10 см 200 метрів крапельного поливу
600 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ТУР10-200м
ЗВІНІТЬ для знижки —%
Телефон компанії +380689602351
Офіційний сайт компанії — aminajc.com.ua.
Копіюйте посилання і відкривайте через Google для перегляду повного асортименту, актуальних цін і спеціальних пропонувань. Рекомендуємо оформляти замовлення безпосередньо через сайт або в телефонному режимі — це вигідніше та зручніше. Більше моделей, реальні фото зі складу та найкращі ціни представлені на офіційному сайті aminajc.com.ua. Рекомендуємо оформляти замовлення безпосередньо через сайт або в телефонному режимі — ви отримаєте професійну консультацію, точний підбір і найкращі умови співпраці.
Крапельна стрічка Sunstream крок 10 см витрата 1,2 л/год довжина 200 м Емітерна, Туреччина
Sunstream ― суцільновтягнута стрічка з жорстким імітером.
Найкращий опір до засмічення. Прекрасна однорідність поливання.
Переваги:
- Суцільнотягнута крапельна стрічка,
- Висока однорідність поливання,
- Високий опір засміченню,
- Збільшення врожаю та поліпшення якості завдяки можливості використання добрив і СЗР одночасно з поливанням,
- Стійкість до хімікатів, ультрафіолету та високого тиску.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sunstream |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид товару | Стрічка для крапельного поливу |
| Відстань між водовипусками/емітером | 10 см |
| Довжина | 200 м |
| Довжина бухти | 200 м |
| Діаметр | 16 мм |
| Колір | Чорний |
| Максимальний робочий тиск | 1.5 Бар |
| Мінімальний робочий тиск | 0.5 Бар |
| Робочий тиск | 1.5 атм |
| Стан | Новий |
| Тип | Крапельна стрічка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір (") | 1/2 |
| Діаметр шланга підключається | 1/2" |
- Ціна: 600 ₴



