
Крапельна стрічка 30 см (300 метрів) SUPER DRIP
800 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: UP 1-30-300
ЗВІНІТЬ для знижки —%
Телефон компанії +380689602351
Офіційний сайт компанії — aminajc.com.ua.
Копіюйте посилання і відкривайте через Google для перегляду повного асортименту, актуальних цін і спеціальних пропонувань. Рекомендуємо оформляти замовлення безпосередньо через сайт або в телефонному режимі — це вигідніше та зручніше. Більше моделей, реальні фото зі складу та найкращі ціни представлені на офіційному сайті aminajc.com.ua. Рекомендуємо оформляти замовлення безпосередньо через сайт або в телефонному режимі — ви отримаєте професійну консультацію, точний підбір і найкращі умови співпраці.
ОПИС:
Щілинна крапельна стрічка Garden Tools 8 mil 30 см 300 м призначена для створення систем зрошення на городах і невеликих присадибних ділянках. За потреби її можна розділити на відрізки меншого розміру, що ніяк не впливає на її функціональність.
Рукав виготовлений із ПВХ високої якості на території України. Щоб у ньому не розвивалися водорості, він має темний колір. Водночас стрічка крапельного палива Гарден Тулс вирізняється гарною міцністю й за акуратного поводження може бути використана повторно, хоча й вважається одноразовою. Трисотметрової довжини абсолютно досить, щоб зволожити всі грядки.
- ВИД КАПЕЛЬНІЦ: Щіль
- ВИД ЛЕНТИ: Однорічна
- РОЗСТОСУВАННЯ МІЖУ КАПЕЛЬНІЦИМИ, СМ: 30
- ТОЛЩИНА, MIL: 8
- ДЛИНА БУКТИ, М: 300

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SLD |
| Країна виробник | Україна |
| Вид товару | Стрічка для крапельного поливу |
| Відстань між водовипусками/емітером | 30 см |
| Довжина бухти | 300 м |
| Діаметр | 16 мм |
| Колір | Чорний |
| Максимальний робочий тиск | 1.5 Бар |
| Мінімальний робочий тиск | 0.5 Бар |
| Робочий тиск | 1.5 атм |
| Стан | Новий |
| Тип | Крапельна стрічка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр шланга підключається | 1/2" |
- Ціна: 800 ₴


