
Крапельна стрічка 10 см (1000 метрів) GARDEN TOOLS
1 950 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: UP 1
Офіційний сайт компанії — aminajc.com.ua.
Копіюйте посилання і відкривайте через Google для перегляду повного асортименту, актуальних цін і спеціальних пропонувань. Рекомендуємо оформляти замовлення безпосередньо через сайт або в телефонному режимі — це вигідніше та зручніше. Більше моделей, реальні фото зі складу та найкращі ціни представлені на офіційному сайті aminajc.com.ua. Рекомендуємо оформляти замовлення безпосередньо через сайт або в телефонному режимі — ви отримаєте професійну консультацію, точний підбір і найкращі умови співпраці.
ОПИС:
- Країна-виробник Україна
- Тип Крапельна стрічка
- Стан Новий
- Відстань між водовипусками/емітерами 10 см.
- Щілинна крапельна стрічка Garden Tools 10 см
1000 м 8 mil використовується для поливання полів і городів водоощадним способом. Для кращого показника продуктивності її допустимо закопувати в рядок. Велика довжина виробу дає змогу одним таким рукавом зрошити протяжну зону, а близьке розташування щілин на крапельній стрічці Garden Tools дає змогу застосовувати його для зволоження моркви, зелені, цибулі та інших густо висаджуваних культур. Водночас з них не змивається захисне покриття й не виникають сонячних опіків.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SLD |
| Країна виробник | Україна |
| Вид товару | Стрічка для крапельного поливу |
| Відстань між водовипусками/емітером | 10 см |
| Довжина бухти | 1000 м |
| Діаметр | 16 мм |
| Колір | Чорний |
| Максимальний робочий тиск | 1.5 Бар |
| Мінімальний робочий тиск | 0.5 Бар |
| Стан | Новий |
| Тип | Крапельна стрічка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр шланга підключається | 1/2" |
- Ціна: 1 950 ₴



