Фасування100шт.
ОПИС:
Гумка ущільнювальна для стартерів і кранів крапельного поливання.
Ущільнювальна резинка служить для монтажу стартера та стартових кранів у магістральну трубу, з подальшим під'єднанням багаторічної трубки крапельного поливання та стрічки крапельного поливання.
Виготовлена з високоміцного матеріалу.
Мінімальний діаметр магістральної трубки для монтажу резинки: 25 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SLD |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 16 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аквастоп | Немає |
| Діаметр шланга підключається | 1/2" |
| Матеріал | Пластик |
| Зовнішня різь | 1/2" |
| Розмір (") | 1/2 |
| Тип | Конектор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴/упаковка



