
Ремонтний 100 шт. з'єднувач для крапельної стрічки "SLD"
479 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: UP 100
+380 (68) 960-23-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фасування 100шт.
ОПИС:
Використовується для з'єднання/ремонту крапельної стрічки. Для монтажу фітинга потрібно відкрутити затискну гайку до упору. Вставити краплинну стрічку під гайку та затиснути її.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SLD |
| Країна виробник | Україна |
| Аквастоп | Ні |
| Діаметр шланга, що підключається | 1/2" |
| Діаметр | 16 мм |
| Зовнішня різьба | 1/2" |
| Матеріал | Пластик |
| Розмір (") | 1/2 |
| Стан | Новий |
| Тип | Конектор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Жовтогарячий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 479 ₴/упаковка


