Упаковка10шт3/4

Кран кульовий 3/4" наруг. x 3/4" внутр. (метелик) Norton (10 шт.)
364 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: UP 10-10шт
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Фасування10шт.
ОПИС:
Кран кульовий 3/4" зовнішній. x 3/4" внутр. (ручка) Norton Кран широко застосовується в системі поливання як крапельного, так і за звичайного поливання ділянки. Також використовується для інших цілей, пов'язаних із поданням води. Усередині обладнань пвх кулею. За допомогою ручки можна контролювати вмикання та вимкнення потоку води. Виробництво України.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SLD |
| Країна виробник | Україна |
| Аквастоп | Ні |
| Внутрішня різьба | 3/4" |
| Діаметр шланга, що підключається | 1/2", 3/4" |
| Зовнішня різьба | 3/4" |
| Матеріал | Пластик |
| Розмір (") | 1/2 |
| Стан | Новий |
| Тип | Кран |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 16 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 364 ₴/упаковка


