Топ продаж

Трійник 20 мм затискний для ПНД труб SantehPlast
34 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Uk-20×20×20
+380 (68) 960-23-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компресійні фітинги STR дають змогу з'єднувати труби ПНД, ПП, ПВХ без застосування зварювального апарату. Монтаж здійснюється за допомогою обтискного кільця й ущільнювального гумового кілець у фітингу. Обтискаючи трубу, вони забезпечують герметичне з'єднання між відрізками труби. Водночас особливою попередньою підготовки труби, крім зняття фаски з труби, не потрібно, випускаються повністю готовими до встановлення.
Технічні характеристики:
Діаметри: 20 - 63 мм; різь до 2"
Робочий тиск — PN16 (16 атмосфер)
Матеріали:
Корпус і затискна кришка — сополімер поліпропілену стабілізований (PP-B), стійкий до УФ.
Втулка для запресовування — сополімер поліпропілену стабілізований (PP-B), стійкий до УФ
Обтискне кільце — поліацеталева смола (РОМ)
Ущільнення — гума NBR хімічно стійка для слабких розчинів, безпечна під час контакту з їжею.
Сфери застосування:
* трубопровіди з ПЕ, ПП, ПВХ
* водопостачання
* канали зв'язку
* промислове застосування
Переваги компресійних фітингів STR
* Герметичне з'єднання завдяки системі ущільнення;
* Максимальний робочий тиск 1,6 МПа (16 атмосфер);
* Легкий і швидкий монтаж — фітинг не вимагає попередньої підготовки;
* Технологія монтажу дає змогу скоротити час і вартість робіт;
* Тривалий термін експлуатації.
Технічні характеристики:
Діаметри: 20 - 63 мм; різь до 2"
Робочий тиск — PN16 (16 атмосфер)
Матеріали:
Корпус і затискна кришка — сополімер поліпропілену стабілізований (PP-B), стійкий до УФ.
Втулка для запресовування — сополімер поліпропілену стабілізований (PP-B), стійкий до УФ
Обтискне кільце — поліацеталева смола (РОМ)
Ущільнення — гума NBR хімічно стійка для слабких розчинів, безпечна під час контакту з їжею.
Сфери застосування:
* трубопровіди з ПЕ, ПП, ПВХ
* водопостачання
* канали зв'язку
* промислове застосування
Переваги компресійних фітингів STR
* Герметичне з'єднання завдяки системі ущільнення;
* Максимальний робочий тиск 1,6 МПа (16 атмосфер);
* Легкий і швидкий монтаж — фітинг не вимагає попередньої підготовки;
* Технологія монтажу дає змогу скоротити час і вартість робіт;
* Тривалий термін експлуатації.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | STR |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 20 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Кран |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 10 років |
| Діаметр другого торцю корпусу | 20 мм |
| Діаметр другого торця труби PPR | 20 |
| Діаметр першого торця корпусу | 20 мм |
| Діаметр першого торця труби PPR | 20 |
| Максимальна температура робочого середовища | 60 град. |
| Матеріал трійника | Полиетилен |
| Мінімальна температура робочого середовища | -30 град. |
| Робоче середовище | Вода, Повітря, Рідке середовище, Олія, Неагресивне середовище |
| Робочий тиск | 16 |
| Тип приєднання | Муфтове |
| Тип трійника | Рівнопрохідний |
| Умовний прохід | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 ₴



