
Трійник 20 1/2 20 із зовнішньою різзю затискний для ПДД труб
27 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Uk nr-20×1/2×20
УВАГА покупці
робіть замовлення в телефонному режимі будуть знижки-%
ВАЙБЕР Тел.0994485407
0689602351
0956865857
УВАГА покупці
робіть замовлення в телефонному режимі будуть знижки
телефонуйте будь ласка, для консультації
наші фахівці допоможуть вам вибрати
абсолютно безплатно
З повагою 354 компанії Аміна Артурівна
http://aminajc.com.ua
Компресійні фітинги STR дають змогу з'єднувати труби ПНД, ПП, ПВХ без застосування зварювального апарату. Монтаж здійснюється за допомогою обтискного кільця й ущільнювального гумового кілець у фітингу. Обтискаючи трубу, вони забезпечують герметичне з'єднання між відрізками труби. Водночас особливої попередньої підготовки труби, крім зняття фаски з труби, не потрібно, випускаються повністю готовими до встановлення.
Технічні характеристики:
Діаметри: 20 - 63 мм; різь до 2"
Робочий тиск — PN16 (16 атмосфер)
Матеріали:
Корпус і затискна кришка — поліпропіленовий сополімер стабілізований (PP-B), стійкий до УФ.
Втулка для запресовування — сополімер поліпропілену стабілізований (PP-B), стійкий до УФ
Обтискне кільце — поліацеталева смола (РОМ)
Ущільнення — гума NBR хімічно стійка для слабких розчинів, безпечна під час контакту з їжею.
Сфери застосування:
* трубопровіди з ПЕ, ПП, ПВХ
* водопостачання
* канали зв'язку
* промислове застосування
Переваги компресійних фітингів STR
* Герметичне з'єднання завдяки системі ущільнення;
* Максимальний робочий тиск 1,6 МПа (16 атмосфер);
* Легкий і швидкий монтаж — фітинг не вимагає попередньої підготовки;
* Технологія монтажу дає змогу скоротити час і вартість робіт;
* Тривалий термін експлуатації.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 10 років |
| Діаметр другого торця корпусу | 20 мм |
| Діаметр другого торця труби PPR | 20 |
| Діаметр першого торця корпусу | 20 мм |
| Діаметр першого торця труби PPR | 20 |
| Максимальна температура робочого середовища | 60 град. |
| Матеріал трійника | Поліетилен |
| Мінімальна температура робочого середовища | -30 град. |
| Робоче середовище | Рідке середовище, Неагресивне середовище, Вода, Масло, Повітря |
| Тип приєднання | Муфтове |
| Тип трійника | Рівнопрохідний |
| Умовний прохід | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Робочий тиск | 10 bar |
- Ціна: 27 ₴


