
Стрічка 15 см 1000 м для крапельного поливання еміттерна GOLDEN DRIP 8 mil 1.3 л/год Корея
2 300 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: gdd1000м/15см
УВАГА покупці
робіть замовлення в телефонному режимі будуть знижки-%
вайбер Тел.0994485407
0689602351
0956865857
УВАГА покупці
робіть замовлення в телефонному режимі будуть знижки
телефонуйте будь ласка, для консультації
наші фахівці допоможуть вам вибрати
абсолютно безплатно
З повагою 354 компанії Аміна Артурівна
Крапельна стрічка 15 см еміторна 8 мілс
Бухта 1000 м
Виробник Корея технологія
Устікуючи до ультрафіолету
Крапельна стрічка GOLDEN Drip Tape від корейського виробника. Ця стрічка виробляється з первинної сировини з додаванням високоякісних пластифікаторів, що забезпечують стійкість до ультрафіолетового випромінювання. Стрічка відрізняється від збільшеної товщиною стінок — 0,20 мм, що відповідає товщині 8 mil. Така товщина стін дає змогу використовувати стрічку впродовж 3-5 сезонів за дотримання умов експлуатації та зберігання. Інтервал між щілинами — 15 см. Цей інтервал найпопулярніший серед садівників і фермерів, що підходить для більшості городніх культур.
Робочий тиск стрічки 0,4-1,2 бара — діапазон тисків забезпечить заявлене водозлиття 1,3 літра на годину з кожного емітера. Стрічка витримує більший тиск, проте в такому разі водозлиття буде більше заявленого.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Golden Team |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вид товару | Стрічка для крапельного поливу |
| Витрата води (м3/год) | 1.38 |
| Відстань між водовипусками/емітером | 15 см |
| Довжина бухти | 1000 м |
| Діаметр | 16 мм |
| Діаметр шланга (") | 5/8" |
| Колір | Золотистий |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Максимальна температура води | 60 град. |
| Максимальний робочий тиск | 1.5 Бар |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Мінімальна температура води | -5 град. |
| Мінімальний робочий тиск | 1 Бар |
| Робочий тиск | 1.5 атм |
| Стан | Новий |
| Тип | Крапельна стрічка |
| Товщина стінки | 8 мм |
- Ціна: 2 300 ₴



