
Труба 100 метрів, 25 см (16 мм) для крапельного поливання з емітором EVCI 25 см
1 300 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 16 25см 200м
ЗВІНІТЬ для знижки —%
Телефон компанії +380689602351
Офіційний сайт компанії — aminajc.com.ua.
Копіюйте посилання і відкривайте через Google для перегляду повного асортименту, актуальних цін і спеціальних пропонувань. Рекомендуємо оформляти замовлення безпосередньо через сайт або в телефонному режимі — це вигідніше та зручніше. Більше моделей, реальні фото зі складу та найкращі ціни представлені на офіційному сайті aminajc.com.ua. Рекомендуємо оформляти замовлення безпосередньо через сайт або в телефонному режимі — ви отримаєте професійну консультацію, точний підбір і найкращі умови співпраці.
Особливості
Вбудовується в трубки з малим діаметром і забезпечує доставляння води безпосередньо в кореневу зону.
Така крапельниця чудово підходить для професійного та аматорського вирощування великої кількості рослин і розсади горщиків, а також для організації поливання в тепличних умовах.
Evci Plastik Шланг Крапельний 16 мм (200 м/25см)
Опис Evci Plastik Шланг Крапельний 16 мм (200 м/25см)
Особливості:
- Економність у витраті води
- Монтаж системи дуже простий і не вимагає створення високого тиску в системі (установки насоса)
- Вода подається в зону коренів рослин, миттєво вбирається, і використовується рослинами на 100%
- Полив може бути здійснений навіть під час денного сонцепеку та не побоюватися потрапляння води на листя рослини
-
Виробник Evci Plastik Країна походження Україна Гарантія Повернення/обмін 14 днів Тип Крапельний Діаметр 16 мм (5/8 дюйма) Довжина шланга 200 м Крок крапельниць 25 см Колір Чорний Вага 10 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Evci Plastik |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид товару | Трубка для крапельного поливу |
| Витрата води (м3/год) | 2 |
| Відстань між водовипусками/емітером | 25 см |
| Довжина бухти | 200 м |
| Діаметр | 16 мм |
| Діаметр шланга (") | 5/8" |
| Колір | Чорний |
| Максимальна робоча температура | 77 град. |
| Максимальна температура води | 60 град. |
| Максимальний робочий тиск | 8 Бар |
| Матеріал шланга | ПВХ |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Мінімальна температура води | -5 град. |
| Мінімальний робочий тиск | 1 Бар |
| Робочий тиск | 3 атм |
| Стан | Новий |
| Тип | Крапельна трубка |
| Товщина стінки | 1.1 мм |
- Ціна: 1 300 ₴





