
Стрічка 10 см 3000 метрів крапельного поливання щілинна GREEN FLOWER
5 300 ₴/бухта
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1000м/45см
гуртовим покупаям шукають тіло.
Тел,0689602351
УВАГА покупці
робіть замовлення в телефонному режимі будуть знижки
телефонуйте будь ласка для консультації
наші фахівці допоможуть вам вибрати
абсолютно безплатно
УВАГА покупці
робіть замовлення в телефонному режимі будуть знижки
телефонуйте будь ласка для консультації
наші фахівці допоможуть вам вибрати
абсолютно безплатно
Устікуючи до ультрафіолету
Крапельна стрічка GREEN FLOWER Drip Tape від українського виробника. Ця стрічка виробляється з первинної сировини з додаванням високоякісних пластифікаторів, що забезпечують стійкість до ультрафіолетового випромінювання. Стрічка відрізняється від збільшеної товщиною стінок — 0,20 мм, що відповідає товщині 6 mil. Така товщина стін дає змогу використовувати стрічку впродовж 3-5 сезонів за дотримання умов експлуатації та зберігання. Інтервал між щілинами — 10 см. Цей інтервал найпопулярніший серед садівників і фермерів, що підходить для більшості городніх культур.
Робочий тиск стрічки 0,4-1,2 бара — діапазон тисків забезпечить заявлене водозлиття 1.8-2 літри на годину з кожного емітера. Стрічка витримує більший тиск, проте в такому разі водозлиття буде більше заявленого.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Garden Tools |
| Країна виробник | Україна |
| Вид товару | Стрічка для крапельного поливу |
| Витрата води (м3/год) | 1.2 |
| Відстань між водовипусками/емітером | 45 см |
| Довжина бухти | 1000 м |
| Діаметр | 16 мм |
| Діаметр шланга (") | 5/8" |
| Максимальна робоча температура | 77 град. |
| Максимальна температура води | 60 град. |
| Максимальний робочий тиск | 2 Бар |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Мінімальна температура води | -5 град. |
| Мінімальний робочий тиск | 1 Бар |
| Робочий тиск | 1 атм |
| Стан | Новий |
| Тип | Крапельна стрічка |
| Товщина стінки | 6 мм |
- Ціна: 5 300 ₴/бухта



