
Стрічка 10 см 1.3 л/год 1000 метрів для крапельного поливання щілинна 7 mil Grain Drip
2 300 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1000м/10см
УВАГА покупці
робіть замовлення в телефонному режимі будуть знижки-%
0689602351
УВАГА покупці
робіть замовлення в телефонному режимі будуть знижки
телефонуйте будь ласка для консультації
наші фахівці допоможуть вам вибрати
абсолютно безплатно
З повагою 354 компанії Аміна Артуровна
Крапельна стрічка 10 см щілинна 7 милс
Бухта 1000 м
Виробник Корея технологія
Устікуючи до ультрафіолету
Крапельна стрічка Good Life Drip Tape від корейського виробника. Ця стрічка виробляється з первинної сировини з додаванням високоякісних пластифікаторів, що забезпечують стійкість до ультрафіолетового випромінювання. Стрічка відрізняється від збільшеної товщиною стінок — 0,20 мм, що відповідає товщині 8 mil. Така товщина стін дає змогу використовувати стрічку впродовж 3-5 сезонів за дотримання умов експлуатації та зберігання. Інтервал між щілинами — 10 см. Цей інтервал найпопулярніший серед садівників і фермерів, що підходить для більшості городніх культур.
Робочий тиск стрічки 0,4-1,2 бара — діапазон тисків забезпечить заявлене водостіння 1,3 літра на годину з кожного емітера. Стрічка витримує більший тиск, проте в такому разі водозлиття буде більше заявленого.| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Good Day |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вид товару | Стрічка для крапельного поливу |
| Витрата води (м3/год) | 1.3 |
| Відстань між водовипусками/емітером | 10 см |
| Довжина бухти | 1000 м |
| Діаметр | 16 мм |
| Діаметр шланга (") | 5/8" |
| Максимальна робоча температура | 76 град. |
| Максимальна температура води | 60 град. |
| Максимальний робочий тиск | 2 Бар |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Мінімальна температура води | -5 град. |
| Мінімальний робочий тиск | 1 Бар |
| Робочий тиск | 1 атм |
| Стан | Новий |
| Тип | Крапельна стрічка |
| Товщина стінки | 7 мм |
- Ціна: 2 300 ₴


