
Стрічка 200 метрів 10 см краплинного поливу, евіттерна "Sanpol"
600 ₴/бухта
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 200м/10см
ЗВІНІТЬ для знижки —%
Телефон компанії +380689602351
Офіційний сайт компанії — aminajc.com.ua.
Копіюйте посилання та відкривайте через Google для перегляду повного асортименту, актуальних цін і спеціальних пропонувань. Рекомендуємо оформляти замовлення безпосередньо через сайт або в телефонному режимі — це вигідно та зручно. Більше моделей, реальні фото зі складу та найкращі ціни представлені на офіційному сайті aminajc.com.ua. Рекомендуємо оформляти замовлення безпосередньо через сайт або в телефонному режимі — ви отримаєте професійну консультацію, точний підбір і найкращі умови співпраці.
Виробник Корея технологія
Устікуючи до ультрафіолету
Крапельна стрічка САНПОЛ Drip Tape від корейського українського виробника. Ця стрічка виробляється з первинної сировини з додаванням високоякісних пластифікаторів, що забезпечують стійкість до ультрафіолетового випромінювання. Стрічка відрізняється від збільшеної товщиною стінок — 0,20 мм, що відповідає товщині 6 mil. Така товщина стін дає змогу використовувати стрічку впродовж 3-5 сезонів за дотримання умов експлуатації та зберігання. Інтервал між щілинами — 10 см. Цей інтервал найпопулярніший серед садівників і фермерів, що підходить для більшості городніх культур.
Робочий тиск стрічки 0,4-1,2 бара — діапазон тиску забезпечить заявлене водозлиття 1.8-2 літри на годину з кожного емітера. Стрічка витримує більший тиск, проте в такому разі водозлиття буде більше заявленого.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sanpol |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вид товару | Стрічка для крапельного поливу |
| Витрата води (м3/год) | 2 |
| Відстань між водовипусками/емітером | 10 см |
| Довжина бухти | 200 м |
| Діаметр | 16 мм |
| Діаметр шланга (") | 5/8" |
| Колір | Чорний |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Максимальна температура води | 60 град. |
| Максимальний робочий тиск | 2 Бар |
| Матеріал шланга | ПВХ |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Мінімальна температура води | -5 град. |
| Мінімальний робочий тиск | 0.2 Бар |
| Робочий тиск | 0.2 атм |
| Стан | Новий |
| Тип | Крапельна стрічка |
| Товщина стінки | 7 мм |
- Ціна: 600 ₴/бухта




