Телефон компанії +380689602351
Офіційний сайт компанії — aminajc.com.ua.
УВАГА покупці
робіть замовлення в телефонному режимі будуть знижки
телефонуйте будь ласка для консультації
наші фахівці допоможуть вам вибрати
абсолютно безплатно
З повагою 354 компанії Олена Анатолійвна
|
Діаметр Тип крапельниці Між крапельницями Країна Водозлив крапельниці |
|
|---|---|
|
ОсобливостіПропонуємо для якісного й економного поливання рослин і сільськогосподарських культур, стрічку крапельного поливання "GREEN FLOWER", країна виробник Корея. Крапельна стрічка це гнучка трубка з товщиною стінки 0,2 мм (8 mills) і вбудованими крапельницями (емітерами), які розташовуються через кожні 10 см, забезпечуючи максимально сприятливі умови для вирощуваних культур. Стрічка крапельного поливання OXI DRIP, зроблена з високоякісної сировини з ультрафіолетовими добавками, які сприяють довгостроковій роботі стрічки крапельного поливання на відкритій місцевості, під прямим попаданням сонячних променів. Використовуючи стрічку крапельного поливання «OXI DRIP», ви заощадите свій час, фінанси, енергоносієві, і водночас отримаєте якісне та рівномірне поливання рослин. Перший рівень захисту широкий — фільтрційний канал на вході в крапельниці запобігає проникненню зважених частинок всередину крапельниці. Другий рівень захисту — турбулентний потік, спеціальна форма каналу створює вихровий потік води та частинки води, що потрапили в крапельницю, вимиваються в разі зміни швидкості потоку води поблизу крапельниці. Крапельна стрічка є ідеальним рішенням для прикореневого зрошення та внесення всіх видів водорозчинних добрив. Застосовується для вирощування рядових культур, у ландшафтному дизайні, у теплицях для вирощування овочів і промислових культур, чудово підходить для дрібних господарських ділянок. Завдяки широкому асортименту фітингів стрічку просто монтувати в уже наявну систему поливання. Стрічка легко та швидко розстилається. Завдяки вмісту в складі стрічки ультрафіолетового фільтра знижується вплив сонячних променів, що гарантує використання стрічки 3 роки й більше. Використовуйте тільки розчинні у воді добрива. Перед завершенням зрошення промивайте трубки, щоб уникнути відкладення осаду. Максимально допустима довжина однієї гілки становить 120 метрів, витрата води з однієї крапельниці — 1,2 літра на годину, це обов'язково враховувати для правильного добору складників системи поливання крапельною стрічкою. Рівномірність зрошення 85-90% Переваги
Застосування
|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Oxi |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вид товару | Стрічка для крапельного поливу |
| Витрата води (м3/год) | 1.2 |
| Відстань між водовипусками/емітером | 10 см |
| Довжина бухти | 500 м |
| Діаметр | 16 мм |
| Діаметр шланга (") | 5/8" |
| Максимальна робоча температура | 76 град. |
| Максимальна температура води | 60 град. |
| Максимальний робочий тиск | 2 Бар |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Мінімальна температура води | -5 град. |
| Мінімальний робочий тиск | 1 Бар |
| Робочий тиск | 1 атм |
| Стан | Новий |
| Тип | Крапельна стрічка |
| Товщина стінки | 8 мм |
- Ціна: 1 175 ₴




