ЗВІНІТЬ для знижки —%
Телефон компанії +380689602351
Офіційний сайт компанії — aminajc.com.ua.
Копіюйте посилання і відкривайте через Google для перегляду повного асортименту, актуальних цін і спеціальних пропонувань. Рекомендуємо оформляти замовлення безпосередньо через сайт або в телефонному режимі — це вигідніше та зручніше. Більше моделей, реальні фото зі складу та найкращі ціни представлені на офіційному сайті aminajc.com.ua. Рекомендуємо оформляти замовлення безпосередньо через сайт або в телефонному режимі — ви отримаєте професійну консультацію, точний підбір і найкращі умови співпраці.
Алюмінієві радіатори Інтеграл виробляється в Польщі р. Краків.
Торгова марка біметалевого радіатора Інтеграл — це польська торгова марка. Це радіатор середнього класу, спеціально розроблений і сконструйований для країн СНД.
Ця торгова марка на ринку України розташована вже понад 15 років, за цей час алюмінієвий радіатор Інтеграл встиг себе зарекомендувати алюмінієві радіатори інтеграл Krakow сконструйований із 2 металів сталі й алюмінію. Сталева осердя й алюмінієва оболонка. Така форма конструкції дає величезну кількість переваг і розроблена спеціально для централізованого опалення. Оскільки під час запуску системи опалення необхідно створити великий тиск (так званий гідроудар) до 30 атмосфер. Сталевий сердечник дає змогу витримати високий тиск. Алюмінієвий каркас так само підвищує тепловіддання.
Переваги алюмінієвих радіаторів Інтеграл Krakow:
- Повний алюмінієвий
- Стильний ергономічний дизайн
- Якісний і недорогий;
- Витримує високий тиск до 40 атмосфер
- Стійкість до корозії
- Повністю алюмінієвий колектор
- Простота
- виготовлений за всіма європейськими стандартами. Найголовнішою його перевагою є низька ціна за високої якості. Розроблений він був для централізованого опалення, але в автономному опалюванні за поганого теплоносія, алюмінієві радіатори слугують дуже довго
Технічні характеристики:
| Модель: | інтеграл 500/100 |
| Тип: | секційний алюмінієвий радіатор опалення |
| Матеріал | сталь, алюмінієвий сплав |
| Потужність секції | 210 Вт (за t = 70 °C) |
| Міжосьова відстань секції | 500 мм |
| Висота секції | 532 мм |
| Глибина секції | 80 мм |
| Ширина секції | 80 мм |
| Об'єм секції | 0,23 літра |
| Маса секції | 1,5 кг |
| Виробник | Krakow — Польща |
| Гарантія | 1 рік |
Заводське паковання радіаторів по 10 секцій. За вашим бажанням ми укомплектуємо (скрутимо або розкрутимо), необхідну для Вас кількість секцій. Набір для під'єднання радіаторів ви зможете придбати в нас окремо.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Випробувальний тиск | 25 бар |
| Колір | Білий |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Максимальний робочий тиск | 16 бар |
| Матеріал | Алюміній |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Стан | Новий |
| Теплова потужність | 190 Вт |
- Ціна: 295 ₴/секція







