ЗВІНІТЬ для знижки —%
Телефон компанії +380689602351
Офіційний сайт компанії — aminajc.com.ua.
Копіюйте посилання і відкривайте через Google для перегляду повного асортименту, актуальних цін і спеціальних пропонувань. Рекомендуємо оформляти замовлення безпосередньо через сайт або в телефонному режимі — це вигідніше та зручніше. Більше моделей, реальні фото зі складу та найкращі ціни представлені на офіційному сайті aminajc.com.ua. Рекомендуємо оформляти замовлення безпосередньо через сайт або в телефонному режимі — ви отримаєте професійну консультацію, точний підбір і найкращі умови співпраці.
Біметалевий радіатор Krakow виробляється в Польщі р. Краків.
Торгова марка біметалевого радіатора Krakow — це польська торгова марка. Це радіатор середнього класу, спеціально розроблений і сконструйований для країн СНД.
Ця торгова марка на ринку України розташована вже понад 15 років, за цей час біметалевий радіатор Krakow встиг себе зарекомендувати з найкращого боку.
Біметалевий радіатор Krakow сконструйований із 2 металів сталі й алюмінію. Сталева осердя й алюмінієва оболонка. Така форма конструкції дає величезну кількість переваг і розроблена спеціально для централізованого опалення. Оскільки під час запуску системи опалення необхідно створити великий тиск (так званий гідроудар) до 30 атмосфер. Сталевий сердечник дає змогу витримати високий тиск. Алюмінієвий каркас так само підвищує тепловіддання.
Переваги біметалевого радіатора Krakow:
- Повний біметал
- Стильний ергономічний дизайн
- Якісний і недорогий;
- Витримує високий тиск до 40 атмосфер
- Стійкість до корозії
- Повністю сталевий колектор
- Простота монтажа
Біметалевий секційний радіатор Krakow виготовлений за всіма європейськими стандартами. Найголовнішою його перевагою є низька ціна за високої якості. Розроблений він був для централізованого опалення, але в автономному опалюванні за поганого теплоносія, біметалеві радіатори слугують набагато довше від алюмінієвих.
Технічні характеристики:
| Модель: | Krakow 500/80 |
| Тип: | секційний біметалевий радіатор опалення |
| Матеріал | сталь, алюмінієвий сплав |
| Потужність секції | 180 Вт (за t = 70 °C) |
| Міжосьова відстань секції | 500 мм |
| Висота секції | 532 мм |
| Глибина секції | 80 мм |
| Ширина секції | 80 мм |
| Об'єм секції | 0,23 літра |
| Маса секції | 1,5 кг |
| Виробник | Krakow — Польща |
| Гарантія | 1 рік |
Заводське паковання радіаторів по 10 секцій. За вашим бажанням ми укомплектуємо (скрутимо або розкрутимо), необхідну для Вас кількість секцій. Набір для під'єднання радіаторів ви зможете придбати в нас окремо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Krakow |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1.1 кг |
| Випробувальний тиск | 50 бар |
| Гарантійний термін | 10 міс |
| Колір | Білий |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Максимальний робочий тиск | 35 бар |
| Матеріал | Біметал |
| Об'єм води в радіаторі | 0.27 л |
| Спосіб підключення | Діагональне |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 560 мм |
| Глибина | 76 мм |
| Підключення теплоносія | 1" |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 287 ₴/секція








