ЗВІНІТЬ для знижки —%
Телефон компанії +380689602351
Офіційний сайт компанії — aminajc.com.ua.
Копіюйте посилання і відкривайте через Google для перегляду повного асортименту, актуальних цін і спеціальних пропонувань. Рекомендуємо оформляти замовлення безпосередньо через сайт або в телефонному режимі — це вигідніше та зручніше. Більше моделей, реальні фото зі складу та найкращі ціни представлені на офіційному сайті aminajc.com.ua. Рекомендуємо оформляти замовлення безпосередньо через сайт або в телефонному режимі — ви отримаєте професійну консультацію, точний підбір і найкращі умови співпраці.
СКИДКИ звони поТЕЛ-%
Біметалеві радіатори BOHEMIA B96 — надійне рішення для тепла у вашому домі! Ці радіатори відповідають європейським стандартам якості, надійні, довговічні, з прекрасним тепловідданням. Прекрасно підходять для встановлення в системі центрального або індивідуального опалення.
Для кращої продуктивності та довговічності біметалеві радіатори Богемія виготовляються з двох металів — сталі та алюмінію. Внутрішня частина — так званий сердечник — є сталевою, що робить радіатор стійким до гідравлічних ударів, перепадів тиску (витримує тиск у 50 атм) і стійким до проявів корозії. А ось ребра та задня стінка батареї виготовлені з алюмінію, який є чудовим провідником. Це забезпечує швидке нагрівання радіатора та відповідно високе тепловіддання (175 Вт на секцію). Верхнє покриття також не поступається в якості. Фарбування радіаторів вироблене в техніці емальового напилення, що забезпечує бездоганний зовнішній вигляд і чудовий зовнішній захист.
Отже, біметалевий радіатор BOHEMIA B96 є чудовим вибором для квартир, будинків, офісів, або виробничих приміщень, оскільки поєднує в собі європейську якість і доступну ціну.
Технічні характеристики радіатора:
| Модель: | BOHEMIA B96 |
| Тип: | секційний біметалевий радіатор опалення |
| Матеріал: | сталь, алюмінієвий сплав |
| Потужність секції: | 178 Вт (за t = 70 °C) |
| Міжосьова відстань секції: | 500 мм |
| Висота секції | 557 мм |
| Глибина секції | 96 мм |
| Ширина секції | 80 мм |
| Об'єм секції | 0,19 літра |
| Маса секції | 1,5 кг |
| Виробник | BOHEMIA — Чехія |
| Гарантія | 1 рік |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bohemia |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 1.7 кг |
| Випробувальний тиск | 50 бар |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Білий |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Максимальний робочий тиск | 30 бар |
| Матеріал | Біметал |
| Об'єм води в радіаторі | 0.28 л |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Стан | Новий |
| Теплова потужність | 190 Вт |
- Ціна: 455 ₴/секція





