Топ продаж

Стрічка 32 мм для краплинного погроження ТУМАН "Оксі спрей Корея"
11,20 ₴/м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Oxi32
+380 (68) 960-23-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Спрей стрічка туман для поливання сільськогосподарських культур за допомогою дрібнодисперсного зрошення в особі продукції від торгової марки Oxi Spray виробництва Кореї — це вигідне придбання, яке не один рік здійснюватиме поливання Вашого городу, саду. Фізичні властивості стрічки призначені для застосування в агресивному середовищі (попадання хімікатів як усередину, так і назовні), а також вона стійка до ультрафіолету.
Купуючи якісний туман, Ви заощаджуєте не тільки свій час, гроші, а й свої нерви. Адже де тонко там і рветься, а погано коли воно рветься, коли нас немає вдома, і замість поливу вимиває город пару годин.
Характеристики
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Товщина стінки | 200 мкм |
| Діаметр отвору | 0.8 мм |
| Робочий тиск | 0.4 - 2 бари |
| Діапазон зрошення | 6 м |
| Витрата води | 1,2 літра на хв на метр |
| Кількість метрів у бухті | 200 м |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Oxi |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вид товару | Стрічка туман |
| Довжина | 2 м |
| Діаметр | 32 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Крапельна стрічка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11,20 ₴/м





