Топ продаж

Труба 100м 25см 16мм для крапельного поливання з емітером
720 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 16 25см 100м
+380 (68) 960-23-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ЗВІНІТЬ для знижки —%
Телефон компанії +380689602351
Офіційний сайт компанії — aminajc.com.ua.
Копіюйте посилання і відкривайте через Google для перегляду повного асортименту, актуальних цін і спеціальних пропонувань. Рекомендуємо оформляти замовлення безпосередньо через сайт або в телефонному режимі — це вигідніше та зручніше. Більше моделей, реальні фото зі складу та найкращі ціни представлені на офіційному сайті aminajc.com.ua. Рекомендуємо оформляти замовлення безпосередньо через сайт або в телефонному режимі — ви отримаєте професійну консультацію, точний підбір і найкращі умови співпраці.
Крапельний 16 мм (100 м/25 см)
Опис Шланг Крапельний 16 мм (100 м/25 см)
Особливості:
- Економність у витраті води
- Монтаж системи дуже простий і не вимагає створення високого тиску в системі (установки насоса)
- Вода подається в зону коренів рослин, миттєво вбирається, і використовується рослинами на 100%
- Полив може бути здійснений навіть під час денного сонцепеку та не побоюватися потрапляння води на листя рослини
-
Виробник Країна походження Україна Гарантія Повернення/обмін 14 днів Тип Крапельний Діаметр 16 мм (5/8 дюйма) Довжина шланга 100 м Крок крапельниць 25 см Колір Чорний Вага 10 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Evci Plastik |
| Вид товару | Трубка для крапельного поливу |
| Витрата води (м3/год) | 2 |
| Відстань між водовипусками/емітером | 25 см |
| Довжина | 100 м |
| Діаметр | 16 мм |
| Колір | Чорний |
| Робочий тиск | 3 атм |
| Стан | Новий |
| Тип | Крапельна трубка |
| Товщина стінки | 1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴






