Топ продаж

Стартер 16мм із підтискачем Україна до крапельної стрічки "Santehplast" SL-008
5,80 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SL-008
+380 (68) 960-23-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| ОСНОВНІ АТРИБУКТИ | |
|---|---|
| Виробник | |
| ПОВЗОВАНИЙ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Тип | стартер |
| Застосування | для крапельної стрічки |
| Діаметр шланга | 16 мм |
| Діаметр отвору для під'єднання | 11 мм |
| Спосіб під'єднання | підтискач |
| Одиниця | 1 шт |
Особливості
Стартер із підтискачем застосовується для побудови систем крапельного поливання з використанням крапельної стрічки. Вбудовується стартер у отвір у стінку магістральної ПВХ труби мінімального діаметра 25 мм, оптимальний діаметр 32 мм. З протилежного боку стартера одягається крапельна стрічка та фіксується підтискною гайкою. Виготовляється стартер із високоякісної сировини, стійкий до механічних навантажень, дії органічних і неорганічних добрив, ультрафіолету. Ця продукція захищена фірмовим логотипом компанії остерігайтеся підробок.
Переваги
- Широкий хід гайки для надійного кріплення стрічки;
- Виготовлений із первинного матеріалу з додавання УФ-стабілізатора;
- Притискна гайка надійно тримає стартер у стінці магістральної труби.
Коротка інструкція з монтажу стартера з підтискачем для крапельної стрічки:
- У магістральній трубі просвердлити отвір діаметром 11 мм;
- Вставити фітинг;
- Притиснути гайкою;
- Відкрутити на максимум підтискну гайку;
- Одягнути стрічку;
- Затягнути підтискну гайку.
Інформація для замовлення
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Santehplast |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 16 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Стартер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5,80 ₴





