16 мм (200 м/20см)

Труба для крапельного поливання з емітером EVCI 20 см
1 300 ₴/бухта
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 16 20см 200м
+380 (68) 960-23-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
УВАГА покупці
робіть замовлення в телефонному режимі будуть знижки-%
Тел.0994485407 вайбер
0689602351
0956865857
Evci Plastik Шланг Крапельний 16 мм (200 м/20см)
Опис Evci Plastik Шланг Крапельний 16 мм (200 м/20см)
Особливості:
- Економність у витраті води
- Монтаж системи дуже простий і не вимагає створення високого тиску в системі (установки насоса)
- Вода подається в зону коренів рослин, миттєво вбирається, і використовується рослинами на 100%
- Полив може бути здійснений навіть під час денного сонцепеку та не побоюватися потрапляння води на листя рослини
-
Виробник Evci Plastik Країна походження Україна Гарантія Повернення/обмін 14 днів Тип Крапельний Діаметр 16 мм (5/8 дюйма) Довжина шланга 200 м Крок крапельниць 20 см Колір Чорний Вага 10 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Evci Plastik |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид товару | Трубка для крапельного поливу |
| Витрата води (м3/год) | 2 |
| Відстань між водовипусками/емітером | 20 см |
| Довжина бухти | 200 м |
| Діаметр | 16 мм |
| Діаметр шланга (") | 5/8" |
| Колір | Чорний |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Максимальна температура води | 60 град. |
| Максимальний робочий тиск | 8 Бар |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Мінімальна температура води | -5 град. |
| Мінімальний робочий тиск | 1 Бар |
| Робочий тиск | 3 атм |
| Стан | Новий |
| Тип | Крапельна трубка |
| Товщина стінки | 1.1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴/бухта





