Топ продаж

Стрічка 15 см (2 л/год) 500 метрів для крапельного поливання "Garden Drip"
1 249 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 500м/15см
+380 (68) 960-23-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Крапельна стрічка Drip Tape від корейського виробника. Ця стрічка виробляється з первинної сировини з додаванням високоякісних пластифікаторів, що забезпечують стійкість до ультрафіолетового випромінювання. Стрічка відрізняється від збільшеної товщиною стінок — 0,20 мм, що відповідає товщині 8 mil. Така товщина стін дає змогу використовувати стрічку впродовж 3-5 сезонів за дотримання умов експлуатації та зберігання. Інтервал між щілинами — 10 см. Цей інтервал найпопулярніший серед садівників і фермерів, що підходить для більшості городніх культур.
Робочий тиск стрічки 0,4-1,2 бара — діапазон тисків забезпечить заявлене водозлиття 1,3 літра на годину з кожного емітера. Стрічка витримує більший тиск, проте в такому разі водозлиття буде більше заявленого.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Garden |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вид товару | Стрічка для крапельного поливу |
| Витрата води (м3/год) | 2 |
| Відстань між водовипусками/емітером | 15 см |
| Довжина бухти | 500 м |
| Діаметр | 16 мм |
| Колір | Чорний |
| Мінімальний робочий тиск | 0.4 Бар |
| Робочий тиск | 1.5 атм |
| Стан | Новий |
| Тип | Крапельна стрічка |
| Товщина стінки | 7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 249 ₴



