ЗВІНІТЬ для знижки —%
Телефон компанії +380689602351
Офіційний сайт компанії — aminajc.com.ua.
Копіюйте посилання і відкривайте через Google для перегляду повного асортименту, актуальних цін і спеціальних пропонувань. Рекомендуємо оформляти замовлення безпосередньо через сайт або в телефонному режимі — це вигідніше та зручніше. Більше моделей, реальні фото зі складу та найкращі ціни представлені на офіційному сайті aminajc.com.ua. Рекомендуємо оформляти замовлення безпосередньо через сайт або в телефонному режимі — ви отримаєте професійну консультацію, точний підбір і найкращі умови співпраці.
Радіатор Libeccio розроблений на база науково-дослідного проєкту, метою якого було поліпшення механічних і енергетичних показників. Високий ступінь інновацій з впровадженням трьох міжнародних патентів, якими захищений цей алюмінієвий радіатор. Модель Libeccio ідеально підходить для заміни застарілих опалювальних приладів і для використання в нових низькотемпературних системах опалення.
- Ідеально підходить для систем з низькою температурою
- Найкраще співвідношення вага/тепловидатність
- Модульність: підходить для будь-якого простору
- Високотехнологічний патентований продукт
- Високоякісне двоетапне фарбування
- 100% тестування всієї продукції
- Покращений теплообмін, високий тепловий потік
- Опресовувальний тиск (тестування всієї продукції на 100%): 24 бари
- Тиск на розрив: 60 барів
- Нова заглушка
Завдяки технології термоелектричної дифузії, на яку подана заявка на патент, алюміній в місце стику заглушки радіатора, повністю інтегрується з з'єднуваними деталями та забезпечує чудове металургічне зчеплення. Процес термоелектричної дифузії ведеться за точно контрольованої температури, що запобігає появі пористості та інших технологічних дефектів. Кінцевий результат — це абсолютна однорідність матеріалу радіатора, який складається з 100% алюминия и гарантує максимальну міцність і надійність.
Алюмінієвий радіатор отримує
- Немає місця відкладення шламу та забруднень
- Абсолютно немає дефектів усередині водяного каналу радіатора
- Поліпшення зовнішнього вигляду — немає зварних з'єднань
- Підвищений запас міцності
- Екологічно чистий процес і економія сировини
- Фарбування
Кожен радіатор проходить два етапи фарбування: перший — методом анафорезу, який забезпечує повний захист радіатора та однорідність покриття емаллю; другий — методом напилення порошкової емалі, що забезпечує чудове естетичне оброблення поверхні. Радіатор розроблений для максимального робочого тиску в 16 бар, водночас має величезний запас міцності — розривається під час тиску 60 бар. Для забезпечення такої гарантії кожен радіатор процесі виробництва випробовують під тиском 24 бар.
Усі радіатори моделі Libeccio забезпечують 12-річну заводську гарантію з дати встановлення на всі різновиди виробничих дефектів за умови, що встановлення вироблено кваліфікованим фахівцем з дотриманням усіх вимог чинних норм монтажу і рекомендацій виробника щодо встановлення, експлуатації, а також у разі правильного обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nova Florida |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 1.3 кг |
| Випробувальний тиск | 50 бар |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Максимальна температура теплоносія | 120 град. |
| Максимальний робочий тиск | 16 бар |
| Матеріал | Алюміній |
| Об'єм води в радіаторі | 0.26 л |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Стан | Новий |
| Теплова потужність | 200 Вт |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 590 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Підключення теплоносія | 1" |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 770 ₴/секція











