ЗВІНІТЬ для знижки —%
Телефон компанії +380689602351
Офіційний сайт компанії — aminajc.com.ua.
Копіюйте посилання і відкривайте через Google для перегляду повного асортименту, актуальних цін і спеціальних пропонувань. Рекомендуємо оформляти замовлення безпосередньо через сайт або в телефонному режимі — це вигідніше та зручніше. Більше моделей, реальні фото зі складу та найкращі ціни представлені на офіційному сайті aminajc.com.ua. Рекомендуємо оформляти замовлення безпосередньо через сайт або в телефонному режимі — ви отримаєте професійну консультацію, точний підбір і найкращі умови співпраці.
Біметалеві радіатори Italclima Forte виготовлені за італійською технологією в Туреччині.
Швидко нагрівається. Завдяки алюмінієвому корпусу радіатор має високу тепловіддачу і здатний прогрітися за лічені хвилини.
Маючи серцевину, виготовлену зі сталі, забезпечується висока антикорозійна стійкість, що гарантує довгі роки експлуатації радіатора.
Радіатор може витримати робочий тиск до 30 атм. Маючи такі високі показники, радіатор можна сміливо встановлювати як у приватних будинках для створення автономного типу опалення, так і в багатоповерхових квартирах, де характерно високий тиск.
Радіатор має акуратний, сучасний та привабливий вигляд. Відповідаючи найвищим вимогам, що пред'являються до опалювальних приладів, радіатор Італкліма органічно впишеться в інтер'єр Вашої оселі та наповнить його тілом і затишком.
| Основні | |
|---|---|
| Максимальна температура теплоносія | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 22 бар |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Матеріал радіатора | Сталь — алюміній |
| спосіб під'єднання | Бічне |
| Кількість секцій | 10 |
| Об'єм води в радіаторі | 0.29 л |
| Тепловіддача T = 70 °C | 137 Вт |
| Вага | 1.42 кг |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 560 мм |
| Ширина | 77 мм |
| Глибина | 78 мм |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITAL |
| Країна виробник | Італія |
| Випробувальний тиск | 50 бар |
| Колір | Білий |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Максимальний робочий тиск | 30 бар |
| Матеріал | Біметал |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Стан | Новий |
| Теплова потужність | 165 Вт |
- Ціна: 420 ₴/секція





