
Адаптер подвійний зовнішній Presto-PS для мікроджетів (5140)
3 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5140
+380 (68) 960-23-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості
Адаптер підвійний зовнішній Presto-PS (5140) крапельниць мікроджет. Використовується для переходу із внутрішнього старту на крапельниці мікроджет MJ-1302, MJ-1402, MS-1101A та MS-1101B. Адаптер виготовлений із якісної первинної сировини, довговічної, стійкої до впливу ультрафіолету та добрив.
Переваги
- Низька ціна та простота встановлення; ПВХ із додаванням УФ-стабілізатора;
- Надійно з'єднує магістральну трубу та крапельниці мікроджет.
Коротка інструкція з монтажу адаптера:
- Взяти магістральну трубу 16 мм ;
- Проколоти відвір діаметром 3 мм за допомогою дироколи;
- Вставити стартер в отвір;
- Встановити на стартер адаптер і під'єднати мікроджети MJ 1302 / MJ 1402 / MS 1101A / MS 1101B.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,001 кг |
| Одиниця | 1 шт |
| Використовується з | MJ 1302 / MJ 1402 / MS 1101A / MS 1101B |
| Кількість в упаковці | 100 шт |
| Обсяг | 0,000004 м^3 |
| Об'ємна вага | 0,001 кг/м^3 |
| Застосування | підключення микроджет |
| Спосіб монтажу | в отвір 4 мм |
| Тип | зовнішній адаптер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 ₴


