ЗВІНІТЬ для знижки —%
Телефон компанії +380689602351
Офіційний сайт компанії — aminajc.com.ua.
Копіюйте посилання і відкривайте через Google для перегляду повного асортименту, актуальних цін і спеціальних пропонувань. Рекомендуємо оформляти замовлення безпосередньо через сайт або в телефонному режимі — це вигідніше та зручніше. Більше моделей, реальні фото зі складу та найкращі ціни представлені на офіційному сайті aminajc.com.ua. Рекомендуємо оформляти замовлення безпосередньо через сайт або в телефонному режимі — ви отримаєте професійну консультацію, точний підбір і найкращі умови співпраці.
Біметалевий радіатор KOER EXTREME (Чехія) 500/100
Опис
- Теплова потужність секції за ΔT 70 °C — 230 Вт
- Випробувальний тиск — 52 бари
- Робочий тиск — 46 барів
- Максимальна температура +120 oС
- Міжцентрова відстань — 500 мм
- Об'єм секції — 0,35 л
- Вага секції — 1,74 кг
- діаметри під'єднання — 1|
- повний біметал
- Виробництво радіаторів сертифіковано згідно з нормами міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001.
- Надійність, якість, довговічність, елегантний дизайн і чудові технічні характеристики в поєднанні з дуже демократичною ціною — це звичайно ж, біметалеві радіатори від чеського виробника ТМ КОР модель ЕКСТРИМ, крім підвищеної тепловіддачі — обладить високим робочим тиском!
Зовнішній кожух радіатора виготовлений з алюмінію — ці радіатори можуть встановлюватися не тільки в житлових приміщеннях, але й у ванних кімнатах, санвузлах, лазнях та інших приміщеннях. Стійкі до вологи та вогкості!
Особливо міцна конструкція внутрішньої частини радіатора зі сталі дає можливість використовувати їх як приватних, так і в багатоквартирних будинках із підвищеним тиском.
Модель є повнобіметалевим радіатором, , де та вертикальні та горизонтальні сердечники виготовлені зі сталі підвищеної міцності.
З боків кожного ребра розташовані конвекційні канали, що забезпечують якісне відведення теплової енергії від кожної секції в приміщення.
У заводській комплектації — 10 секцій радіаторів, упакованих у картонну заводську упаковку
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koer |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 17 кг |
| Випробувальний тиск | 50 бар |
| Гарантійний термін | 360 міс |
| Колір | Білий |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Максимальна температура теплоносія | 120 град. |
| Максимальний робочий тиск | 40 бар |
| Матеріал | Біметал |
| Об'єм води в радіаторі | 3 л |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Стан | Новий |
| Теплова потужність | 230 Вт |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 560 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість секцій | 10 |
| Матеріал радіатора | Сталь — алюміній |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
| Опресувальний тиск | 150 бар |
| Тепловіддача Δt = 70 °C | 2100 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴/секція










