
Фітинг адаптер під конектор серії Jet із зовнішньою різзю 3/4 дюйма (2507)
24 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2507
+380 (68) 960-23-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Особливості
Адаптер під конектор (2507) застосовується в комбінації зі швидкознімними конекторами та кранами з внутрішньою різзю 3/4 дюйма для під'єднання садових шлангів різних діаметрів до системи водопостачання. Належить ця модель до серії Jet зі збільшеним внутрішнім діаметром адаптера для збільшення водовиливу. Робочий тиск до 4 атмосфер. Виготовляється адаптер із якісного пластику, стійкого до механічних навантажень, дії розчинів добрив і ультрафіолетового випромінювання.
Переваги
- Невелика вага проти металевих аналогів;
- Не іржавіє, виготовлений із пластику з додавання УФ-стабілізатора;
- Простота монтажа;
- Надійне нарізне з'єднання;
- Тривалий термін експлуатації.
Коротка інструкція з монтажу адаптера під конектор:
- Змонтувати кран у магістральну трубу;
- Вкрутити адаптер у кран;
- З'єднати шланг та адаптер за допомогою конектора;
- Під'єднати другим конектором із протилежного боку шланга дощівник;
- Подати воду у шланг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,016 кг |
| Вид різьби | наружная |
| Діаметр різьби | 19 мм (3/4") |
| Діаметр шланга (") | 12 мм (1/2") / 16 мм (5/8") / 19 мм (3/4") |
| Одиниця | 1 шт |
| Кількість в упаковці | 30 шт |
| Обсяг | 0,00009 м^3 |
| Об'ємна вага | 0,02 кг/м^3 |
| Застосування | для конекторів |
| Серія | Jet + |
| Тип | різьба |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 ₴


